Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsaltak?

Figyelt kérdés
Baratnom megcsalt egy palival, mialatt engem hibaztatott folyton h szar a kapcsolatunk, de kozben folyamatos viszonya volt a sraccal. Sracnak nev cim teelfonszam mindene megvan. De nem tudom hogy vegyek e revansot, ha igen mi modon? Vagy csak "setaljak" el? Vissza nem megyek nem akarom folytani veletlenul sem. 31f

2018. ápr. 19. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszt mit teszel? Agyonvered egy feszítővassal? Vagy rágyújtod a házat? Esetleg szétütöd a kocsiját? Vagy zaklatod őket, és gyerekes dolgokkal szivatod őket?


Azt hiszed ettől majd jobb lesz neked?

Megsúgom a bosszú nem segít.


Nem kell elkullogni, dobd ki a cuccait aztán lépj tovább. Hidd el értékesebb ember vagy te ennél, és csak te leszel jobb, nem süllyedsz le a szintjére.


Nekem a legutolsó csalódásom hasonló élmény volt, bosszút akartam állni. Képzeletben számtalanszor megpofoztam a rib....ncot. Hálisten tudtam uralkodni magamon. Utólag hálát adok az égnek, hogy nem tettem semmit.

2018. ápr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a srác csalt meg, hanem a barátnőd, nem világos miért akarnál rajta "revansot venni" - de ha már itt tartunk amúgy is értelmetlen, a történteken nem változtat, én nem pazarolnám rá az időt. Régebben felhúztam magam az ilyen dolgokon, de ma már csak az ugrik be hogy egy nap meg fogok halni, addig csinálhatnék valamit aminek értelme is van.
2018. ápr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kapszaicinnal preparálnám a csaj betétjeit/tamponjait. A hapsit leszarnám.

31/f

2018. ápr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme revansnak...vedd elő a gáláns, úriember énedet és szép csendben, nyugodtan rúgd ki a csajt...
2018. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress valakit, aki szeret és rá koncentrálj - ez tesz majd boldoggá, nem a bosszú.


Visszatérve a kérdésed alatti sorokra, azt írod, téged hibáztatott, h szar a kapcsolatotok - szerintem ezért lépett félre, mert nem volt igazán jó a kapcsolatotok.


Új kapcsolat kell neked, olyan amelyik jó, sőt nagyon jó a barátnődnek is és neked is. Sok sikert!

2018. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Add vissza neki, szexelj előtte vagy vedd videóra küld el neki xd
2018. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is sajnálom, hogy megcsaltak, mert rohadt egy szar érzés. Én is a többiek válaszát adom, tovább kell lépni, és idővel megbékélsz. Én mindig azzal nyugtattam magam, hogy majd megkapja az élettől, részben be is jött. :)
2018. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Egy ilyen nő miatt bármit tenni?

Értem, hogy baromira felbosszantott de engedd el.

Energiát inkább arra fordítsd, hogy megnézed, hogy jöhettél össze egy ilyen nővel?

2018. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!