Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátunk csalja a feleségét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátunk csalja a feleségét. Írjak neki névtelenül, vagy hagyjam, majd rájön?

Figyelt kérdés

Nem az első eset, már egyszer megtette,mikor megszületett a babájuk. Még a feleség kórházba feküdt összejárt a felesége gyerekkori barátnőjével. Azt lenyelte a csaj,ott ált egy 3 napos bébivel.

Ma kiderült, hogy a férj megint összeszűrte a levet egy másik régi barátnővel. Ha ezt megtudja a felesége megőrül. Az elsőnél hál' Istennek nem tudtunk róla, de most sajnos kiderült. Borzasztóan sajnálom a feleségét, nagyon bánt a dolog. Mit lehet tenni? Lebukik maga,aztán nem kerülünk bajba? Olyan szenvtelenül csinálja,hogy ez hamarosan bekövetkezik,és a feleség tuti számon kéri a páromat,ő a legjobb barátja a férjnek. A párom az aztán nem tud hazudni,úgyis elmondja a feleségnek, ha számon kéri tudott e róla.

Nagyon nem akarok bajba kerülni,sem beavatkozni,semmi közöm hozzá. Jobb lenne semmit sem tudni.


2018. jún. 24. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
"Nagyon nem akarok bajba kerülni,sem beavatkozni,semmi közöm hozzá. Jobb lenne semmit sem tudni." - ezzel el is dőlt, nem a te dolgod.
2018. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd tudni, hogy a férjed félrekamatyol? Én igen. Szerintem a barátnőd is. Ha te tudsz róla, és elhallgatod, nem vagy a barátja. Mondd el neki, mert joga van hozzá, hogy döntsőn arról, kell-e ez az élet neki, vagy továbblép.
2018. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én szeretném tudni, ha megcsalnának. Annyira szemétség,hogy mondig az érintett az utolsó,aki megtudja.

Már egyszer döntött,mikor megbocsátott.

A férjek a barátok.

2018. jún. 24. 20:19
 4/10 A kérdező kommentje:

Anno a legjobb barátnőmet csalta a pasija. Véletlen összefutottunk a moziban. Őt ott úgy hívtam fel, hogy a barátja szemébe néztem. Tudta,hogy most buktatom le.

De vele olyan volt a viszony.

2018. jún. 24. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer már megbocsátott, most is meg fog, de ha te közlöd vele, akkor a végén te leszel a rossz. Ha kiderül, akkor a párod a férj barátja, érthető, hogy nem akar kavarni.
2018. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szép kis barát vagy. Egy szemmel nem vagy különb a megcsaló embernél. Mi a baj, savanyú a szőlő? Nem kellesz senkinek, és ilyen kicsinyes módon akarsz bosszút állni? Az is undorító, amit a "barátod" csinál, de te még nála is jobban.
2018. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 6-os olvasd el Mégegyszer a kérdező irományát!


Ha egy barátról lenne szó ,akkor én gondolkodás nélkül elmondanám,de ti csak a férjeden keresztül vagytok ismerősök,így érthető a dilemmád.

Nézd meg a"dilemma" című filmet,pont erről szól.

Én is szerettem volna tudni,hogy a feleségem nem csak beszélget a férfi haverjával,de sajnos senki nem szólt.

Amikor utólagosan megkérdeztem,hogy miért nem mondta el aki látta,hogy egy emberrel túl sokat van,csak azzal védték le magukat,hogy "mit képzeltél mit csinálnak?".

2018. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os, hűtsd le magad.

Köszönöm a válaszokat. Különösen nagy hatással volt rám egy privát üzi,a valaszoló írhatta volna ide is olyan bölcs volt. Várok,nem csinálok semmit.

2018. jún. 25. 06:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiderült. A férj elköltözött, válás lesz.
2018. szept. 13. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki végül? Mi van azóta a felekkel?
2021. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!