Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férj a feleségét annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj a feleségét annak legjobb barátnőjével csalja meg, akkor mennyi esély van arra, hogy a legjobb barátnő hallgat is a dologról?

Figyelt kérdés

Vagy van úgy, hogy elmondja? Mire kell számítani?


Köszi a válaszokat.


2018. máj. 14. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a "legjobb bnő" kifejezést elfelejtheted


aztán miért szólna, ha ő is sáros?

2018. máj. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Parázol,hogy köp a csaj mi?!😁 Ne félj,nem fog! Azzal saját magát is szarba mártaná...
2018. máj. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ritka gáz vagy, ha az asszonyt a legjobb bnőjével csalod, de a bnő is megéri a pénzét.


nem vagyok benne biztos, hofgy a mocskos kis titkotok nem derül ki.

2018. máj. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 peca1000 ***** válasza:
60%
Ezért nincs sem az asszonynak, sem nekem baráti körünk :) Nem fogja elmondani ne aggódj! Végre megszerzett téged, és tudna zsarolni, ha elhagynád őt. Mondjuk te is sakkban tudod tartani ezzel :)
2018. máj. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El fogja mondani.
2018. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jol irja Peca...Na,nekem se kell baratno...jol elvagyok nelkule.

Ha szerencsed van,nem akar orokre elhalaszni az asszonytol,mert akkor borit.

De ha nem kellesz csak par dugcasra,akkor is retteghetsz eleted vegeig ,mikor derul ki.

Miert kellett ez neked?

Es miert pont vele???

Undoritoak vagytok mindketten,kopjetek szembe magatokat..

Hogy tudtok ezekutan szegeny asszony szemebe nezni...

2018. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja elmondani.


Engem a legjobb barátommal csalt meg a feleségem, 7 hónapja tartott a viszonyuk mikor elmondta a feleségem, hogy válni akar, utána tudtam csak meg.

Volt feleségem.......

2018. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól leápoltad a barátnőjét és meg volt elégedve veled akkor újabb numerát akar majd, aztán mégegyet és mégegyet ... addig jár a korsó a kútra ....

Ha nulla voltál a szexben akkor egy másik barátnőjének fogja elmondani aki majd tudatja a feleségeddel.

A nők nem tudnak titkot tartani, muszáj hogy beszéljenek rólad valakinek aki szintén továbbadja és előbb-utóbb kiderül.

Nem irigyellek, így élni hogy rettegned kell mikor derül ki nem lehet könnyű.

2018. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőjével... 😀

Ha ilyen a legjobb baràtnő, milyen lehet a szimpla ismerettségi köre a feleségnek??

2018. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7.es azert ez durva.A baratod hogy tufott a szemedbe nezni 7 honapig? A felesegedrol nem is beszelve...

Ok azota is egyutt vannak? Tartjatok a kapcsolatot...?

Sajnalom.

A ferjem ,megcsalt,igaz nem baratja volt eppen,csak jo ismerose,annak a parjaval,annak mar regota tetszett...Aztan egy hullamvolgyunkben,kihasznalta a helyzetet...

Durva volt azert az is,de o volt keznel,felajanlkozott,o meg kapott az alkalmon..

2018. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!