Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságon kívüli szex, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon kívüli szex, ti hogyan kerestek erre partnert?

Figyelt kérdés

Bevallom, mellényúltam a párválasztással. Mondanám, hogy a gyerekek után változott meg, de előtte se volt minden tökéletes. A legnagyobb probléma nálam a szex, az intimitás, az izgalom hiánya. Neki erre nemigen van igénye, nekem annál több. 2 gyerekünk van, válni nem akarok, mert az osztott felügyeletbe nem egyezett bele én pedig nem akarok hétvégi apuka lenni, részese akarok lenni a mindennapjaiknak, én akarom őket kelteni, oviba vinni, stb. Próbáltam megbeszélni, voltunk párterápián, de amint befejeztük minden visszaállt a régi rendre. Így viszont kezdek megkattanni, ezért úgy döntöttem, elkezdem keresni a boldogságom hiányzó részét.

Házasként viszont nagyon cikinek érzem az ismerkedést, úgy érzem úgy néznek rám, mint egy szánalom arcra, hogy tessék, ott a jó nője, házas, aztán mégis máshova járna.

Ezmiatt kaptam már visszautasítást.


Ti hogyan intézitek ezt?

a fikázó kommenteket hagyjuk lsz



#megcsalás #nem akarok válni
2018. jún. 25. 06:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%

Először is jól gondold meg még egyszer. Szembesítsd az igényeiddel a feleséged és ha kell járjatok újra terápiára (van kifejezetten szexterapeuta is a parterapiasok kozott).


Ugyanis ha egyszer elkezded vagy nem tudsz megallni vagy nagyon rossz vege lesz.


Olvass utana a szeretosegnek, hogy ez a harmadiknak mit okoz, ki mert hajlando belemenni, belesodrodni. Az alkalmi kikacsingatas az intimtast nem csak a kielegulest hozza meg, ha intimtas fele elmegy abbol konnyen szerelem is lesz es vagy azt veszed eszre te leszel szerelmes, de minimum fuggo a szeretdtol vagy ő beléd és toled es jon a buntudat, bujdosas, felelem a lebukastol es otthon is egyre rosszabb lesz minden.

Kivetelek lehetnek, de ritkak.


Ismerkedni barhol lehet, egyszeruen legyel nyitott es bokolj sokat es mereszen. Fogod latni melyik nő vevo rad. A hazassaggal nem kell dicsekedni es nem szabad elore kozolni te csak szexre vagysz.

A nagyobb munkahelyi bulik, a romkocsmak es tancos rendezvenyek, partik jo helyszinek csajok felszedesere. A kicsit spicces nők hajlandóak elengedni magukat es a beszelgetes, majd tanc konnyen elvezet az agyig...

A magabiztos fellepes a nagyon fontos, akkor mindenki elhiszi neked semmi bajod es flortolhetsz nyugodtan. Vigyazz ne kozeli baratok es munkatarsak kozul valassz, az ki fog gyorsan derulni csak te leszel a luzer, aki azt hiszi a feleseged nem tudja. (Ra fog jonni hamar, maximum nem fogja szova tenni a sejteset vagy felismereset.)

2018. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha tényleg nem akarsz válnj, keress egy fizetős, egyetemista lányt. Mégsem vérprofi, de azért snnyira igen, hogy a diszkréciót garantálja. Amellett fiatal, csinos, és még olcsó is.
2018. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Az én szemembe nem ember az, akinek a saját kielégülése fontosabb a feleségénél. Ha fikázó komment neked ez, ha nem. Ember vagy, és nem állat, higy az ösztön hajtson.
2018. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
#3 ha jól értelek akkor a felesége sem ember szerinted, mert nem adja meg a kérdezőnek amire vágyik.
2018. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Ebből is válás lesz. Nem lehet ezt életed végéig úgy játszani, hogy ne bukj le. Jobb lesz jövőre elválni, mert belezúgtál valakibe? Vagy két év múlva, mikor a szeretőd bilit borít? Vagy ha lebuksz egy üzenet miatt?

De a leggyakoribb; a feleséged azért adja be a válást, mert nem vagy jelen az életükben. A gyerekeidre is tojsz, mert elviszi minden időd, energiád és pénzed, hogy alkalmi puncikára vadászol. Ő eddig nem vált, mert ott a gyerek, és apa kell neki. De attól a perctől, hogy apaként nem vagy 100% jelen a gyerek életében, már lehetsz akár vasárnapi apuka is.

És nem leszel jelen: munka után nőkkel írogatsz, beugrotok egy-egy italra, kávéra, elmész egy kis délutáni pásztorórára, hétvégén átugrasz, stb. Aztán azon kapod magad, hogy két napja nem láttad ébren a gyereket. Közös program nincs, mert a szabadidőd a szeretődhöz alakítod, és folyik ki a pénz a kezeid közül. Mindkét oldalon teljesíteni akarsz, ezért szenvedsz és felőrlődsz.


Nehogy azt hidd, hogy ez annyi, hogy elmész, ráböksz a puncira, tíz perc alatt telivered, és az életed semmit se változik.

Pont azért nincs szex otthon se, mert nem tudsz (Nem akarsz?) energiát belefektetni, hogy legyen. Csak elvárod, és reklamálsz, ha nincs.


Nem akarsz vasárnapi apa lenni? Legyél JÓ apa! Ne alázd meg a gyereket azzal, hogy csalod az anyját, és azért lépsz ki az életéből, mert a farkad fontosabb.

Hétvégén mennyi minőségi időt töltöttél vele?

2018. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

4-es! Írta a kérdező, hogy házasság előtt sem volt minden oké. Már akkor sem volt a feleségnek akkora igénye e téren mint a férjnek. A felelős gyerekvállalás ott is kezdődik, ha nem teljesen klappol minden a nővel, akkor nem csinálok neki gyereket, nem?

Az izgalom hiányát is hiányolja a kérdező. Egy min. 10 éve tartó kapcsolatban már minden van, csak izgalom meg az új varázsa nincs meg. Ez normális. A kérdező által hiányolt izgalmat csak egy új nő tudja megadni.

Arról nem is beszélve egyébként, hogy szép és jó hogy a kérdező itt élő adja hogy kevés a szex meg az intimitás, az asszony elutasítja, de ez csak az egyik oldal. Én meghallgatnám a másik oldalt is, hogy a férj így x idő után mit tesz azért hogy lobogjon az a láng?! Besegít a gyereknél ez a házi munkában? Vagy csak haza esik munkából és a kanapén várja hogy az asszony jól lecumizza? Kíváncsi lennék, a kérdező mennyire kedves az asszonnyal. Szokott e neki csak úgy vinni csokit vagy sütit, virágott? Szokta e kedvesen megölelni, simogatni, csak úgy puszit adni neki?

Ha én már több éve lennék együtt a férjemmel, elvárnám attól, hogy udvaroljon és ne csak elvarja a szexet, mert az egy házasságban jár neki automatikusan. Szóval szép szép, higy itt előadja a kérdező hogy szegényt nem ápolják le otthon, de vajon ő tesz e érte hogy ez egy jó házasság legyen, vagy csak kifogásokat gyárt arra, higy miért is jár ki neki egy idegen új punci?! Nem mindegy.

2018. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

"Mondanám, hogy a gyerekek után változott meg, de előtte se volt minden tökéletes." - akkor miért vetted el?


"A legnagyobb probléma nálam a szex, az intimitás, az izgalom hiánya." - ezt se fejtetted ki; kevés az alkalom? túl snassz? nem elég változatos?


"az osztott felügyeletbe nem egyezett bele" - vagyis már beszéltetek a válásról. Ő hogyan áll kettőtökhöz, a házasságotokhoz?


"voltunk párterápián" - milyen jellegű? Testi vagy lelki problémákat kezeltetek?


"tessék, ott a jó nője, házas" - vagyis a feleséged jól néz ki, ad magára, sokkal inkább arról lehet szó, hogy veled van valami gondja és azért nincs szex.


Nyitott házasságról nem beszéltetek még? Neki nincsenek házasságon kívüli kalandjai?

2018. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Egy megcsalas után négy évig nem nyúltam a páromhoz. Ezidő alatt ezerrel kapart, hogy visszakapjon. Pontosan járt haza, áttekinthetővé vált az élete és időbeosztása, levette a jelkódot a telefonról, hozzáférhetővé tette a teljes on-line életét. Teljesen kihűlt a parázs és azt hittük, hogy ez így is marad. Már beállt az életünk erre a szex nélküli üzemmódra, majd egy este történt valami és szépen fokozatosan újra elkezdtünk testileg is közeledni egymáshoz.


Nem tudom, hogy mi volt a kiváltó ok, nem tudom, hogy mi történt, de azóta forr a levegő köztünk. Remélem, idővel neked is sikerül megoldani. Uralkodj a vágyaidon!

2018. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Max. egy hazas not keress, mert az egyedulallo beledszeret, bosszut all, borit a felesegnek.

De a helyedben nem olnek bele ekkora energiat, jobb a nyugodt elet, valjatok el, fele-fele lathatassal. Gyerekkel takarodzik mindenki, aztan csinalja az egyre tobb ballepeseit..

2018. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Sokat akar a szarka...

szép és jó, hogy sokat akarsz dugni, de akkor ne csodálkozz, hogy hétvégi apuka leszel.

Mellé nyúltál, ez van, élni kell vele, vagy tovább lépni, vagy küzdeni a gyerekekért, vagy új asszonyt találni, vagy vagy vagy.

De te nem VAGYt akarsz, hanem ÉS ÉS ÉS-t. Minden kell.

2018. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!