Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságon belül van szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságon belül van szexuális megerőszakolás? Mert ugye a nászéjszakán már lefekszenek. De ha később az egyik fél nem akarja, a másik meg ráerőlteti, azt fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Az erőszak, az erőszak. Akárhogy is történik.
2018. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Feljelenteni fel lehet, de Magyarországon röhögve küldenének el, legfeljebb akkor nem, ha rögtön kórházba mész, mert olyan sérüléseket szenvedtél.


Ettől függetlenül igen, házasságban/párkapcsolatban is létezik nemi erőszak.

2018. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy "ráerőlteti" nem büntetőjogi kategória, ha egyébként önként beleegyezik kényszer,fenyegetés nélkül (akármilyen okból).
2018. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Ezt sosem értem hogy az ilyeneket hogy bizonyítják. 1 ember azt mondja hogy történt erőszak, 1 ember meg azt mondaná hogy nem történt erőszak. Bizonyítékok, tanúk nincsenek. Akkor?
2018. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Termeszetesen van. Az eroszak az kapcsolati statusztol fuggetlen, ha nem akarod, de a masik az erofolenyet kihasznalva megis raderolteti, akkor az eroszak. Akkor is, ha nem kapalozol es verekszel ellene, csak tudatod, hogy nem akarod.
2018. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Ma már mindent lehet.
2018. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Kérdés hogy ez a ráerőltetés mit takar. Az erőszak ott kezdődik hogy kézzel lábbal ellen állsz de ő erőt alkalmazva fájdalmat okozva megteszi.
2018. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
Hazzassagon belul van ha a felek nem szeretik egymast hanem csak vannak egymas mellett hazassagban olyankor megtortenhet szerintem, de ha mindket fel szereti egymast szerintem olyankor nem lehetseges az eroszak, bar nem tudom, sosem voltam hazas :D
2018. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

"Az erőszak ott kezdődik hogy kézzel lábbal ellen állsz de ő erőt alkalmazva fájdalmat okozva megteszi."


Ez nem igaz. Az erőszak ott kezdődik, hogy valaki valamire nemet mond, és a másik ezt nem veszi figyelembe. Minden, ami a nem után is folytatódik, az erőszak, akkor is, ha nem kerül sor verekedésre. Csak, hogy tisztázzuk.

2018. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Szóval ha egy késsel a nyakadon nem állsz ellen kézzel-lábbal, akkor szerinted nem erőszak?

2018. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!