Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak/nők, akiknek szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők, akiknek szeretője van! Nincs lelkiismeret-furdalásotok, bűntudatotok?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív, és nem is vagyok megcsalt fél, aki frusztrációból kérdez, sem pedig megcsaló. Pusztán a kíváncsiság vezérel, hiszen nekem az tűnik normálisnak, hogy ilyen esetben megőrülök az önvádtól, viszont ahogy látom, egész jól működnek több éves szeretői kapcsolatok is. Hogy lehetséges? Hogy lehet elfojtani egy ilyen erős érzést?
2018. jún. 28. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Én 2 éve és 8 hónapja vagyok szerető, és nem, nem zavar, és ahogy látom a hölgyeményt sem.

Mindketten jó érezzük magunkat ha együtt vagyunk.

Részletekbe nem mennék bele.

2018. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nincs semmifele lelkiismeretfurdalasom, 10 honapja van szeretom, a vilag legjobb dolga.
2018. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Nekem van,elég gyakran.
2018. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!