Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már úgy, hogy ti okoztáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy ti okoztátok valamivel a másik félben, hogy szakítson veletek és lelkiismeret furdalásotok volt, nagy fájdalmat okozott, haragudtatok magatokra, ha igen hogyan tudtátok túltenni magatokat?

Figyelt kérdés
szakítás, párkapcsolat, szerelem, társ

2015. szept. 26. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet semmi képen csinálj, inkább mond meg neki, hogy Te nem szeretnéd tovább folyatni! Mert mindig bántani fogja, hogy mért tettél így OK nélkül... Gondolj bele neked, hogy esne, tisztázzátok mindenképp a dolgot! És ne dőlj be senki hülyeségének sem!
2015. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves férfi vagy? Gondolkozzál már egy kicsit, ne légy életed végéig anyuci szoknyája alatt, és ne tartson PÓRÁZON mert ráfázol! Lehetne már önálló gondolkodásod!!!
2015. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az összes kapcsolatomnak így vetettem végett.

Mindig elértem hogy ő szakítson, ha alaposan kiismersz valakit gyerek játék.

Így nem a te lelkiismereted lesz rossz, mert nem te szakaítottál.

2015. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas ha így teszel
2015. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszokat teljesen. Nem szándékosan, nem tudatosan történt a dolog, hanem csúnyán viselkedtem barátommal sajnos, olyanokat mondtam, amiket nem kellett volna.Nem őt bántottam, hanem a múltamról sok rosszat mondtam, amit előtte nem és kiborultam nagyon, hogy nem ad nyílt választ nekem semmire. Sajnos sokat is ittam előtte, amit nem szoktam és ő neki időre van szüksége, hogy eldöntse akarja-e még a kapcsolatot. Rettentően bánom, amit tettem, mar az ideg. Nagyon szeretem a barátomat, csak túlérzékeny vagyok és nagyon ragaszkodó, felhoztam, hogy jövőre már jó lenne összeköltözni és ő nem tudja még én meg mondtam már neki máskor is, hogy nem tudok és akarok sokat várni rád. Szóval ebből lett elegem és ezért ittam olyan sokat és váltotta ki belőlem azt a viselkedést.
2015. szept. 26. 00:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem jól fogalmaztam meg a kérdést, félreérthetően.
2015. szept. 26. 00:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem provokálásról volt szó, hanem csúnyán beszéltem neki azért mert kijött belőlem a felgyülemlett rossz dolgok közöttünk és sajnos az alkohol miatt is. Ezért haragszom nagyon magamra. Dehogy akartam én, hogy szakítson velem!
2015. szept. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!