Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek lefeküdt a csajjal a barátom?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Tegnap belépve hagyta a Facebookját és láttam, hogy levelezik egy csajjal, aki a munkatársnője. Csak egy beszélgetést sikerült elolvasom, mert a többit törölte.

A (a csaj): nincs kedvem felkelni

B (barátom): Hm.. odabújnék hozzád, megcsokolnam a nyakad jó hosszan... a hasadra fektetnélek....

A: imadlaaaak

B: :D

A: szeretlek am

B: én is teged. Akarlak

A: hejjj <333

...

A: Zsófi (én) ???

B: megvárt este, most nem volt szex, de előtte 2 napig folyamatosan

A: naaaah hooopaaaa :)) mondom én h szeret téged nagyon, csak sokat veszekedtek.

B: nem tudom most mit érzek, egyelőre

A: mert sokat bántottatok egymást, de majd kialakul benned mit szeretnél, látod h ő szeret téged

B: nem tudom mi lesz....

A: :((( nem egyszeru, olyan mintha egy pótlékot keresnél, keresed azt amit otthon nem kapsz meg

B: pontosan.


Ezt sikerült elcsípnem. Még nem borítottam ki a bilit. Szerintetek ez mi? Lefeküdtek?


2018. júl. 4. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ezek alapjan ez komolyan kerdes? Engem mar a ket sor leirasa utan sem tudna soha tobbe elerni. Aztan a hasara fektethet akarmilyen rinyakat.
2018. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Lehet. Ha nem is,akkor nagyon tervezi.
2018. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Mindegy nem? Kib.asznam a pi.csaba.

Remelem nalad lakik, es ki tudod a ruhait dobalni az ajto ele

2018. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen.


Viszont azt vedd alapul, hogy ezentúl nem fogsz benne megbízni.....kérdés meddig akarod húzni.

2018. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha még nem is feküdtek le, az biztos, hogy a kedves barátod egy féreg.
2018. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Azonnal dobnam. Gyerek nincs, gondolom. Repulne a Draga
2018. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez már bőven elég lenne, hogy úgy kidobjam, hogy lába ne érje a földet. Abban a pillanatban, ahogy elolvastam, mert erre nincs magyarázat.
2018. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez alapján lefeküdtek, de ha mégsem, én a helyedben akkoris kidobnám. Ez mélységesen megalázó, és gusztustalan.. kinyomtatnám a beszélgetést és csak ott hagynám neki. Arra se méltatnám, hogy kimondjam, hogy vége.

Nagyon sajnálom, kitartást neked!

2018. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy, ha még nem is feküdtek le, majd le fognak, ha lesz rá lehetőség.

Én ennyi után már simán kivágnám. Mi a kérdés???

2018. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ebben az esetben már szinte teljesen mindegy, hogy lefeküdtek-e vagy sem, mert a lényegen nem változtat. Érzelmileg már megcsalt, ezt láthattad is.
2018. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!