Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki lefeküdt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki lefeküdt a legjobb haverja feleségével/barátnőjével, vagy olyan nő, aki a férje/barátja haverjával?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Biztos van. Én arra is kíváncsi lennék, aki a testvére házastársával.
2018. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Van, de én voltam a másik oldalon.

Azóta nincsenek sem barátaim sem haverjaim, és olyan párt kerestem, aki szintén ugyan úgy gondlja, hogy az életben nincsen szükség rájuk...

8 éve tökéletesen működik a kapcsolatunk, csak egymásnak élünk!

2018. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

AKi ilyet tesz az akassza magát fel.

Haver/testvér nője tabu,felőlem szépség királynő is lehet akkor sem,max ha szakítanak és áldását adja.

2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem feküdtem le az exem haverjával, de egymásba szerettünk. Az exemmel szar volt nagyon a kapcsolatunk, kínlódtunk csak egymás mellett már évek óta. A haverja kicsit túl közel került hozzám lelkileg, mindketten tudtuk, mi a szitu. Nem csináltunk soha semmit, igyekeztünk elfelejteni az egészet. Szakítottam az exszel, utána viszont összejöttünk. Eleinte pipa volt érthető módon, de megbeszéltünk normálisan mindent. Már eltelt több, mint 8 év, házasok vagyunk, a második babánkat tervezzük. Az exemmel mindketten baráti kapcsolatban maradtunk. Kicsit furcsa ez, tudom, de anno tényleg normálisan tisztáztunk mindent, és sokat számított, hogy csináltunk a háta mögött semmit, nem csaltam meg.
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem fog válaszolni, de Ryan Giggs híres (mulatt) walesi focista jó sokáig d.gta testvére (fehér) feleségét. Ez az erkölcsi szint fog elterjedni a bevándorlással, keveredéssel. Nézd meg, milyen a kultúra Afrikában, a Közel-Keleten, Indiában, vagy akár Mexikóban, Brazíliában. Dél-Afrika... egykor virágzó atomhatalom volt, most közbiztonság sincs, fehérellenes állami rasszizmus annál inkább.
2018. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátság annyira szent dolog. Már most 24 éves koromra is évtizedes jó barátaim vannak


Ezt nem értem, hogy jó esetben a régi jó barátok ugyanúgy állandó, stabil, biztonságot nyújtó részei az ember életének mint pl a családja, akikhez mindig fordulhat szintén. A nők(/férfiak), kapcsolatok meg közben ehhez képest jönnek-mennek az ember életében.

Barátságot eldobni, mert áll a kuki/nedvesedik a puni, nagyon furcsa.

2018. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem én, hanem a férjem.

Volt egy ismerős haveri pár, akinek a nőtagjának titokban már régen tetszett a férjem.Nem voltak nagy barátok, de lejártak hozzá a melőhelyére az őrkutyának vittek enni,mikor ő volt szolgálatban.Rövid ideig tartott a viszony, a nő többet akart, kitálalt, lebuktatta, de mi mégse váltunk el, sőt...

Ők is együtt vannak azóta is, és született 3. gyerekük is.


Egyik kolleganőm pedig állítólag még a férje életében összejött a sógorával,(nem tudom, tényleg igaz e) és amikor meghalt a férje, nyilvánosan is együtt mutatkoztak, és együtt vannak..

2018. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon voltam, pár éve az akkori párom lefeküdt az akkori legjobb barátnőmmel. Szarul esett, pláne, hogy nem tőlük tudtam meg, de előtte pár nappal a barátom elkezdett leépíteni, mert neki olyan lelkiismeret furdalása volt vagy mi. Amúgy elvileg azért feküdtek le mert mindketten bevoltak drogozva... Mindegy áldásomat adtam rájuk, amúgyis 2 energiavámpír volt, ha itt nem szakad meg velük a kapcsolatom, akkor nem tudom mikor, de akkor már biztos túl késő lett volna.
2018. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Legjobb haverom csaja mozdult rám. Én szóltam haveromnak, akit hát sokkolt a dolog (3 éves kapcsolat),majd megszívattuk elég keményen. Áthívtam magamhoz, addig haverom kipakolta a cuccait az albérletből,bizonyos érdekes dolgokat hagyva a lakásban, majd visszament egy másik csajjal entyem-pentyemre. Amíg lefoglaltam a volt bnőjét ez megtörtént,majd hazavittem, mondván,hogy meglátogatom már a cimborámat. Természetesne ők még az ágyban, kezemben a telefon videózva. Haha, hatalmas még mindig :D
2018. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lupati ***** válasza:
Haver mindig hajtott a nőmre.Már bánom,hogy nem hagytam...
2018. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!