Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A feleségem rendszeresen létesít szexuális kapcsolatot más férfiakkal, de a tudtommal és beleegyezésemmel.

#aktus #megcsalás #felrelépés #szex idegenekkel
2018. júl. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Cuck
2018. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tekintem megcsalásnak, ha ti ezt megbeszéltétek és mindketten önként mentetek bele ebbe a dologba.
2018. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tudtoddal és beleegyezéssel történik, így szerintem nem minősül annak. Szerintem egy megcsalásban sose az a legrosszabb , hogy az ember párja megkíván mást vagy lefekszik vele, hanem az azt körbeövező hazudozás, átverés, sunnyogás és a bizalommal való visszaélés, vagyis a "csalás" része.
2018. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha fizikailag és érzelmileg is más férfiakkal keresi a boldogságot, akkor mi marad neked?


Nem szemrehányás, csak kérdezem...

2018. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-es de pimasz! :D Imádom!

Amúgy kedves kérdező, ez nem megcsalás, ezt nevezik nyitott házasságnak. Azt hagyjuk, hogy ezt kinek veszi be a gyomra, de ha te rábólintottál, akkor nem lehet megcsalásnak nevezni. Ha te mégis annak éreznéd, (és szerintem erről van egy kicsit szó), akkor meg nem értem minek mentél bele.

2018. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz róla, akkor szerintem nem. Benne van a "csalás" szó, de ha mindenki tud mindenről, akkor nincs a dologban semmi csalás.

Ezt nyílt kapcsolatnak mondanám inkább.

2018. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Teljesen átlagos kapcsolatban éltek. Miért lenne ez megcsalás?

Manapság minden pár így él.

2018. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz róla és beleegyeztél, akkor nem számít megcsalásnak.
2018. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!