Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsaltam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a barátom jobban tenném ha szakítanák ezek után?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt fél éve elég sok gondunk van amit az egyik kollégám észre vett rajtam, szép lassan magához csábított, elkezdett érdekelni hiányozni és egyszer megcsókolt majd munka utána áthivott magához és megtörténtek a dolgok majd rá 2 napra még 1x lefeküdtem vele, ekkor mondta hogy ő nem akar szorosabb kapcsolatot csak a szexet, így véget vetettem neki, de az első alkalom óta gyötör a bűntudatom.32N
2018. júl. 24. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Gerinc akciósan eladó!

Ugyanitt bojler is!

2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha megbocsát, akkor nem kell
2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna szembe nézni a problémákkal és megoldani. Ha a kapcsolati problémátok egy témazáró doga, akkor a megcsalás mindazon módszerek összessége amivel próbálnád elkerülni azt! (beteget jelentesz, lógsz suliból, tűzriadót indítasz... stb)

Nem lehet elkerülni azt, hogy a gondokkal nem néztek szembe.

2018. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Megölted a szeretődet és a megcsalás miatt gyötör a bűntudat?! :O


Egyébként nem értem a nőket. Párkapcsolatban félrelép, oké... 8 év után azért megesik elég gyakran mindenhol. De miért vetsz utána véget az egésznek, ha a másik nem akar szexen kívül semmit?

Van párod, kétszer lefeküdhetek, szerinted mit akarhat, megkérni a kezed? Sosem fogom megérteni a női logikát, de komolyan.

Egyébként abban sem hiszek, hogy most annyira gyötör a bűntudat. Inkább csak félsz, hogy kiderül és ki kell lépned a konfortzónádból. Bűntudatról szó sem szokott lenni mert akkor miért lett volna másodszor is szex közöttetek...?

2018. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nyomult, én meg engedtem a csábitásnak annyira elcsavarta a fejem.
2018. júl. 24. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne a barátoddal maradnod? Problémáitok voltak (hogy ez a te hibád, az övé, vagy közösen tettetek érte, az most irreleváns már utólag ebből a szempontból), és te egy másik férfihez fordultál, nem vele akartad megbeszélni, hogy mit hiányolsz, nem arra törekedtél, hogy együtt oldjátok meg a gondokat. Ha ennyire nem érdekelt akkor, hogy mi lesz rátok nézve a következménye a megcsalásnak, akkor nem hinném, hogy igazán számít neked a kapcsolatotok. Leírtad, hogy azért fejezted be a szeretőddel, mert ő nem akart semmi komolyat tőled. Gondolom, ennek fényében te nyitott lettél volna rá, hogyha ő akarja, akkor elhagyod a barátodat, és vele próbálod meg, mivel, hogy ezt írtad oknak, amiért befejezted vele. De mivel ő csak szexet akart, így maradtál a barátod mellett, hogy azért mégse legyél egyedül. Nem azért, mert annyira szeretnéd, vagy érdekelne, hogy mit érez, mennyire bántaná, ha kiderülne, hogy megcsaltad. Akkor meg mi értelme egymás idejét húzni? Miért nem lépsz ki a kapcsolatból, és adsz lehetőséget neki és magadnak is, hogy olyan emberrel legyetek, aki tényleg szeret és tisztel egy olyan kapcsolatban, ahol eszedbe sem jutna, hogy a párodat teljesen figyelmen kívül hagyva kizárólag a saját érdekeid, boldogságod számítson?
2018. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
A női logikát én sem fogom megérteni, ez kész röhej. Van párod (tudta, hogy van párod), rád hajtott a másik hapsi, mégis mit gondoltál, komoly kapcsolatot akar és házasságot?:D És most, hogy kiderült, csak szexre kellettél, már nem akarsz vele lenni. Te komolyan elhitted, hogy nem csak szexelni akar úgy, hogy van párod mellette? Valaki segítsen már megérteni a női logikát, mert ez valami téboly.
2018. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen
2018. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Retek....
2018. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!