Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, de nem tudom, hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy már nem vagyok belé szerelmes, és szeretem mint embert, a szívem szakad meg érte, de már nem tudok rá úgy gondolni. A szexet sem kívánom vele egyáltalán. Egy hónap múlva lenne az esküvőnk, ahol már az egész lagzi meg van szervezve, de így nem akarom elvenni. Egyrészt nyomaszt a bűntudat, másrészt pedig úgy szeretem őt, mint egy barátot, és ha elhagyom, akkor tuti össze fog törni. Őt sajnálom a leginkább, nem magamat.

2018. jún. 23. 02:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésre, de hogyhogy eljutottatok (vagy legalábbis majdnem) az esküvőig, ha te nem szeretnéd ezt igazán? Gondolom, nem tegnap óta érzed, hogy nem vagy belé szerelmes. A lánykérés óta nem volt elég időd megbeszélni ezt vele? Egyáltalán szerelmes voltál, amikor megkérted a kezét?
2018. jún. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Amikor eljegyeztük egymást, akkor szerintem szerelmes voltam, bár tény, hogy azt az igazán lángoló szerelmet sose éreztem iránta. Nagyon jól érzem/éreztem magam vele, de már nem kívánom vele a szexet sem. Imádom mint embert, olyan, mintha a legjobb barátom lenne, de sajnos ez minden, amit iránta érzek :((((
2018. jún. 23. 02:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Még most sem értem teljesen, hogy hogyan alakulhatott ki ez a helyzet. Gondolom, eddig halogattad a szakítást, hiba volt. Tartok tőle, hogy bármit is mondunk, az nem fogja megkönnyíteni számodra ezt az egészet, nyilván tudod te is, hogy minél tovább húzod a dolgot, annál rosszabb lesz. A megcsalásra inkább ne térj ki, fölösleges lenne belerúgni még egyet.
2018. jún. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy bár nem vagyok hú de nagyon szerelmes, de szeretem őt, és el tudom vele képzelni az életem, boldogan. Csak azzal nem számoltam, hogy mi lesz, ha véletlenül megismerek valakit, mint jelen esetben is, és olyan vágyakat ébreszt bennem, amilyeneket a párom mellett sose éreztem igazán. Nagyon jól esett a szex az illetővel, nem bántam meg, viszont bűntudatom van az egész miatt, és tulajdonképpen ezáltal jöttem rá, hogy nekem ez is hiányzik a tökéletes boldogsághoz. Minden más téren egyébként elégedett lennék a párommal, és az is vagyok, de ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen nem vonzódom hozzá úgy, ahogy szeretnék, pedig mindent megpróbáltam megtenni azért, hogy ne így legyen, és ő is folyamatosan próbál a kedvemre tenni. És ez tényleg nagyon fáj, mert nagyon jó ember, és tényleg megérdemelné, hogy valaki viszont szeresse, úgy, ahogy ő engem. De ez az esküvős dolog már teljesen le van fixálva, és nem tudom, hogy lehetne ebből normálisan kilépni, hogy ne tegyem őt tönkre.
2018. jún. 23. 03:35
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
És úgy gondolod, hogy a jelenlegi, kezdeti szenvedély, amit érzel, kitartana éveken, évtizedeken keresztül, vagy akár halálod napjáig, ha elhagynád a menyasszonyodat a másik nőért? Csak azért kérdezem, mert az általános tapasztalatom az, hogy a nagybetűs szerelem, amit valamiért mindenki hajszol, nem egy hosszútávon fenntartható valami, hanem lecseng egy-két év alatt, de ennek megvan a maga biológiai magyarázata is. Szerinted ami a másik kapcsolatodból kisülhetne, az jobb a mostaninál? Persze ha már odáig fajult a helyzet, hogy konkrétan elvágyódsz a jelenlegi párod mellől, akkor ezt a kapcsolatot mindenképpen megette a fene, mert emésztget az a tudat, hogy lehetnél ennél sokkal boldogabb is, az mellékes, hogy talán csak ideig-óráig. De én a helyedben azért végiggondolnám ezt a részét is.
2018. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
A szex fontos rèsze a kapcsolatnak. Talàn rà kène jönni, hogy mièrt nem.kìvànod. Akàr szakember segitsegevel, hiszen ha amúgy jó vele, lehet ezt valami okozza. Èn meggondolnàm a helyedben. Ok most szakitasz mert szexre vagysz massal. Ha az a nő akivel megcsaltad nem jön be, akkor majd jön a következő. Egy èletet, közös gyereket nem.lehet csak szexre felhúzni. Ès lehet valakivel jobb lesz a szex, de pl nem lesz olyan jó tàrs, jó anya. Akkor dobod őt is? Tökèletes kapcsolat nincs. Aki azt mondja van az hazudik. Majd irkàlnak ide nèvtelenül, hogy de de az enyèm, de te csak nèzd meg hàny èves vagy ès SZEMÈLYESEN, hàny tökèletes kapcsolatot ismersz. Nem csak annak tűnőt, hanem aminek ha igazàn a mèlyère nezel is tökèletes. Hàny ève vagytok együtt? Tudod a szex sok èv alatt nèha ellaposodik egy időre. Előtte mennyire èlted ki magad? Volt sok csajod? Nem az izgalom, az ismeretlen hiànyzik inkàbb? Nagyon elhamarkodott felrúgni egy esküvőt igy. Nem egy meg nem kèt hâzassàgi kèrdès van, hogy megcsaltam a pàrom, szakitani akartam, ès mikor elmondtam jöttem rà, hogy ő kell, de nem fogad vissza... nehogy igy jàrj...
2018. jún. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 peca1000 ***** válasza:
16%

Csald továbbra is, majd elkezded egy idő után vonzóvá látni az asszonyt, és tapasztalatot is szerzel addig.


Ha meg megúnod a szeretődet, azzal könnyebb szakítani, mint válni.

2018. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem bantad meg?

Undorito vagy,nagyon remelem szepen vissza kapod majd ezt kesobb.

2018. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen helyzetből nem tudsz úgy kilépni, hogy ne bántsd meg a másikat, de nincs más választásod, mint őszintén felvállalni a valódi érzéseidet.Egyébként nagyon gáz, hogy a leszervezett esküvő után kezdtél el gondolkodni a helyzeten.Ennek már előtte is voltak jelei, de gondolom kényelmesebb volt nem észrevenni.Ideje tököt növeszteni kérdező, és nem hitegetni tovább a menyasszonyodat.Minden egyes továbbhúzott perccel csak rontasz a helyzeten.Tehát, légy férfi, és nemcsak akkor, amikor dugni kell.
2018. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, inkább most szakíts, mint egy év múlva váljatok...

Igen, a pénz egy részét bukjátok majd, mert a szolgáltatók a foglalót ilyenkor már nem hiszem, hogy visszaadják. Ha jó fej vagy, ezeket a pénzeket felvállalod, vagy legalábbis nagy részét. (Nyilván kérdés, milyen az anyagi helyzetetek, mekkora esküvő lett volna, stb.)

Nyilván a család téged fog szidni, ezzel együtt kell élni, úgyse látod őket a jövőben.

A párod mindenképp össze fog törni, én nem hallgatnám el a megcsalást sem (vagy legalább annyit mindenképp elmondanék, hogy vonzalom ébredt benned más iránt), hiszen az magyarázza az egészet, hogy rájöttél, hogy valami most hiányzik, amit nem kaphatsz meg. Ki fog akadni a párod, de ő is rá fog jönni a végén, hogy jobb így, mintha csalod folyamatosan, vagy elvált nő lesz rövid időn belül, hiába az égbekiáltó lagzi.

Barátság nyilván már nem lesz köztetek így, ez gondolom logikus.


Viszont nagyon komolyan tisztázd le magadban, hogy tényleg ezt akarod-e, mert ez nem egy szimpla szakítás, megcsalás, innen nem lesz visszaút, ha robbantasz.

Ha viszont elszántad magad, akkor ne húzd az időt, minden nappal egyre közelebb az esküvő, egyre nagyobbat rúgsz a párodba.

2018. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!