Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki úgy kezd egy új kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy kezd egy új kapcsolatot, hogy nem dobta el a szeretőjét, az valójában kit szeret szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát adott a férfi, aki jó ideje fenntart viszonyt valakivel, de vele nem élhet, nyilvános kapcsolatot nem létesíthet vele. Összebútorozik valakivel, de a viszonyt továbbra is fenntartja a "szeretővel".

Én személy szerint csak úgy lennék képes új kapcsolatba kezdeni, főleg összeköltözni valakivel, ha ezt a vonalat lezárom. Legalább is így érzem, bár sosem voltam ilyen helyzetben. Illetve hasonlóban voltam még nagyon régen, volt egy un. "dugópartnerem", de amikor megismertem a párom, közöltem vele, hogy akkor most itt hagyjuk abba.

Találkoztatok hasonló esettel? Lehet végül az ilyenekből normális párkapcsolat, ha eleve így indít?


2018. júl. 26. 11:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Családos igen.
2018. júl. 26. 12:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerető az "csak szerető", szexre jó, de többre nem kéne.

Viszont nem érdemes dobni. Nehéz olyan hobbipuncit találni, aki évekig elvan ebben a szerepben, és nem kezd hisztizni, hogy első akar lenni.

Tudod, attól, hogy óránkènt jön a busz, még nem adom el a kocsimat, csak néha buszra szállok, amikor az kényelmesebb.

2018. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12. Ez kegyetlenül őszinte válasz. :-D Ez is lehetséges. Most már csak azon gondolkodom, miért mondják a női gondolkodásra, hogy bonyolult, mikor a férfiakon is van néha mit megfejteni.
2018. júl. 26. 13:00
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor összeállt a kép. Van egy férfi és egy nő. Szeretik egymást, de a nő családos, és nem akar kilépni a családból. A férfi valószínűleg úgy gondolta, hogy akkor neki is "jár" egy "rendes" kapcsolat, ezért keresett valakit, akivel összeköltözhet, ugyanakkor a családos nőt nem tudja elhagyni.
2018. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt.
2018. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!