Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, hogy emiatt megszakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt megszakítottam a kapcsolatot egy baráttal, akivel majdnem több is lett?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron haldoklott egy 3 éves kapcsolatom, már az utolsókat rúgtuk. Közben X-szel nagyon jóban lettem, többet éreztünk egymás iránt, de nem nyomult rám, mert tudta, hogy nálam szóba sem jöhet egy másik ember megcsalása, hiába is volt nagyon rossz a kapcsolatunk, én azért tiszteletben tartottam, hogy még papíron együtt vagyunk.

November elejéig húztuk a szakítást, közben X a szeretōje lett egy nōnek, akinek kapcsolata volt egy másik férfivel, és eszében nem volt szakítani a pasival.

Amikor szakítottam a volt barátommal, X egybōl össze is jött volna velem, otthagyta volna a nōt, akinek a szeretōje volt, de én teljesen kiábrándutlam belōle. Nem azért, mert volt valakije, hanem mert egy olyannal kavar (azóta is!), aki hétvégén X-szel van, hétköznapmeg a barátjával.

Nekem a megcsalás tényleg nem játszik egyik kapcsolatban sem, és ha valakiben nem bízom 100%ig, hogy nem fog megcsalni, akkor nem jövök vele össze.

X soha nem csalt meg senkit, de már 2 nōnek volt hosszabb ideig a szeretōje. Szerintem akinek erre van gyomra, hogy hosszú ideig szeretō, annak a megcsalás is szóba jöhetne.

Ti errōl mit gondoltok?


2018. máj. 8. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ő dugni akar. Azért nem nyomult rád, mert ezt tudja mással is, ahogy látod.

Valószínű, hogy részéről semmi többről nem volt szó, ezt csak te láttad bele, mert nálad volt.

2018. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked nem fér bele amit ő csinál, akkor az ártana a barátságnak, akarminek. Szerintem se érdemes vele beszélned
2018. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha igaz is - amit senki nem tudhat biztosra, csak o, de idegenek semmifelekepp - en mar baratkent sem tudok ra tekinteni. Az egy dolog, hogy kiabrandultam belole, mint tars, de baratkent sem tudok mar vele beszelgetni, pedig nagyon sokat es jokat beszelgettunk. O sokaig probalkozott, csak nemreg esett le neki, hogy ez nem fog mukodni.

De szerintem ha annyira d*gni akar volna csak, akkor beprobalkozott volna addig is, ameddig egyutt voltam a baratommal. Akkor nem volt neki mas, kb minden szabadidejet velem toltotte, de megolelni is csak egyszer mert, massal be se probalkozott. Aztab miutan szakitottam a baratommal, ra egy hetre voltunk egy kozos ivason, egyutt is aludtunk, akkor probalkozott be, de en meg nem voltam ra keszen. Par percig eltartott, ameddig megertette, hogy nem lesz semmi, csak alvas, de nem eroltette. Utana is kereste a tarsasagom, de nem nyomult ram, viszont en eltavolodtam, mert kiabrandultam az egesz emberbol, mert mar masodik nonek volt a szeretoje.

2018. máj. 8. 14:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a valaszt, #2. Csak neha ugy erzem, hogy nem fair a reszemrol, hogy emiatt a barati viszonyt is megszakitottam, mivel nem voltunk soha egyutt, es nagyon jokat beszelgettunk. Parszor atfut az eszemen, hogy baratok maradhattunk volna, de en igy nem tudok senkire korrekt emberkent nezni, se baratkent se mashogy.
2018. máj. 8. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3-as hozzaszolasodbol kiderult, hogy teged sem vett valami komolyan. Szerintem azt is megunta, hogy nem alltal kotelnek meg a szakitasod utan sem.

A baratainkra sem mozdulunk ra, igy nalam a baratsag tema is bukik. En meg mindig azt mondom, hogy nem kar erte.

Hany evesek vagytok amugy?

2018. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En azt megertem, hogy nem vett engem komolyan, hiszen volt baratom, es tudta, hogy nem fogom megcsalni. Novemberig huztam a szakitast, pedig vele julius ota talalkoztam es beszeltem rendszeresen, kozben mindig mondtam neki, hogy bizonytalan vagyok es szomoru a szakitas miatt, meg hogy regen mennyire szerettem az akkori baratomat, stb.

Emiatt egyaltalan nem haragszom ra, hogy nem elte bele magat abba, hogy mi ketten osszejovunk, es talalt maganak mast. foleg, hogy eleinte ez a lany csak szorakozasnak indult, hiszen tenyleg csak hetvegi kapcsolat volt, es elvileg ott is hagyta volna, ha en keszen lettem volna egy uj kapcsolatra (ezt mondta, nem tudom, hogy igaz-e).

Utana probalt meg barat maradni es tartani velem a kapcsolatot baratkent, de lehet, hogy remenykedett, hogy megint kialakul valami erzelem koztunk. Viszont en teljesen elzarkoztam tole, legtobbszor vissza sem irtam, csak “lelattamoztam”, nem akartam vele talalkozni, ugyhogy kb aprilis ota, tehat 1 honapja mar o sem probalkozik beszelgetest kezdemenyezni, es nem is hiv talalkozora. Viszont nagyon jo volt vele baratilag beszelgetni mindig, o is szeretett velem beszelgetni, es ez neha hianyzik, de aztan rajovok, hogy en baratilag is kiabrandultam belole emiatt.

24 eves vagyok, a srac 25.

2018. máj. 8. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha neked nem fér bele az értékrendedbe, hogy egy személy egyszerre két másikkal is nemi kapcsolatban legyen akkor természetes, hogy nem akarsz vele kapcsolatot. Baráti kapcsolat viszont lehet. A férfit is megértem ha nemi kapcsolatot akar veled vagy mással. Ha közben mással is kavar akkor akár még az is lehet érthető mert akár a két nő tudhat is egymásról.Akkor lehet gond ha egyik ember becsapja a másikat.
2018. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

No, most akkor lássatok egy olyan ember válaszát, aki szerető volt. Akkor 25 voltam…

Amennyire én látom a barátod X teljesen korrekt volt veled. Tiszteletben tartotta, hogy neked még van barátod, de közben ő mindvégig szeretett téged…

De te még nem álltál készen erre…

X mindig is rád vágyott! És vágyik most is! Mert az, akivel most van csak egy pótlék…

Ezt kell megértened…

A történetetek egy filmre emlékeztet, egy számomra feledhetetlen történetre. Ez pedig a

SZERELMÜNK LAPJAI

Nézd meg ezt a filmet, mert rólatok szol. Ott van a válasz a kérdésedre…

Többet nem is kell mondanom…

Ma este nézd meg! És holnap vagy miután megnézted. Írj nekem. arról mit gondolsz most…

Meg fogod érteni miért ajánlom ezt a filmet neked…

2018. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!