Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy értessem meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg ezt a barátnőmmel? Féltékeny a kolléganőmre.

Figyelt kérdés

De nincs mire föl, mivel 1, sosem csalnám meg, és ezt ő is tudja, vagy legalábbis mostanra fel kellett volna már fognia, 2, nem is jön be a kolléganő. Nagyon nem. Kérdeztem a barátnőmet, te komolyan azt hiszed, hogy nekem az a nő bejön? Amúgy azért hiszi, hogy bejöhet, mert még régebben megnézte facebookon keresztül az exeimet, hogy festettek. És rondának találta őket, ebből pedig arra következtett, szar volt az ízlésem, mielőtt vele kezdtem. És ezért azt hiszi, simán bejöhet nekem ez a kolléganő, mert biztos még dolgozik bennem a szar ízlésem. Mondom, ez a nő hogy hasonlítana már az exeimre? Nem szeretem, amikor leszólja őket, mert ha csak ronda barátnőim lettek volna korábban, az úgy állítana be engem, mintha szar, béna, csajozásra képtelen hapsi lettem volna. Az igaz, hogy a barátnőm sokkal szebb, mint ők, de azért ne szólja le az exeimet. És főleg ne higyje, hogy az exeimtől messze elmaradó kolléganő nekem bejön... 😒 Hogy jönne már be nekem, komolyan azt hiszi, ennyire nincs ízlésem?

Különben a féltékenysége abból született, hogy szingli a kolléganő; volt, hogy bókolt nekem, meg mert a barátnőm szerint belsőre passzolunk, amiért a kolléganő is kutyabarát mint én, meg mert jóban vagyunk, jó vele dolgozni.


2018. júl. 31. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Na ebbol meg lesz problemad ha feltekeny tipus !!!
2018. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%

Szegény kolléganődről úgy beszéltek, mint egy kalap sz_rról...Azt még elfogadom, hogy a hisztérika nyomorék nőd ezt teszi, de hogy te is?


Egyébként is nem azzal kell védekezni féltékenységnél, hogy "nem is tetszik nekem", mert ez azt is jelenti egyben, hogy ha találkozol majd egy olyannal aki tetszik...


Mondd meg annak az agyhalottnak, hogy azért nem csalod meg, mert őt szereted. Egyébként pedig a féltékenységgel csak 1 dolgot érhet el, hogy szakítani fogsz vele.

Továbbá pedig nőjön fel, mert baromi gyerekes és ostobának tűnik (ha már azért passzol két ember, mert mindketten kutyabarátok, akkor az emberiség nagy része passzolna).

2018. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudod megértetni vele, neki kell megértenie, ha meg akar nyugodni, ugyanis ez az ő féltékenysége, nem a tiéd, nem neked a dolgod az ő bizalmát, és önbizalmát felépíteni, mert eleve nem is tudod, ezek az ő témái.


Ha te hűséges vagy, akkor onnantól nincs dolgod ezzel, nem szabad alárendelődni a partner paranoiáinak, mert az téged is lemérgez.

2018. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak idővel fogja elfelejteni ezt az érzést mikor tényleg bebizonyosodik hogy semmi se fog történni köztetek.

Tapasztalatból mondom:) eleinte vagyis szinte két évig féltékeny voltam a párom női barátjára aki még távol is lakik csak néha jön haza. Aztán annyit mind mondta nekem és nyugtatgatott hogy ne gondoljak badarságokat hogy azóta,újabb két éve eszembe se jut és nem vagyok féltékeny.

Türelemmel és tiszta lapokkal, mindenféle titkolozást kizárva szerintem elfog múlni neki is.

Egyébként kissé egoistának, egyben meg komplexussal küzdőnek tűnik, amiért leszólja a többi a lányt, magát beállítva tökéletesnek. Közben meg azért van ez,hogy a saját lelkét nyugtatgassa. Ez is lehet az egész féltékenységnek a gyökere.

2018. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Sok csaj ilyen. Az a baj ha a csillagokat is lehizhatnád se lenne elég. Biztosra veszem hogy a barátnődnek önbizalmi önvecsülési és önértékelési problémái vannak amik így jönnek elő rád zúdítva! Neki kell változtatni a felfogásán. Nem biztos magába higy meg tud tartani és elég jó neked. Szegény nem agyhalott csak beteges de ha szereted beszéld ezt meg veoe hogy ő az egyetlen nő az életedben imádod szereted higgye el neked és ne csinálja mert téged fog örületbe kergetni vagy épp a kolléga nő karjaiba. És ez nem vicc. Álljon le és barátkozzon magával mert mégegyszer mondom benne van a hiba emiatt ha te tényleg semmi okot nem adtál rá!
2018. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
A csajodnak (bármilyen jó luvnyának is állítja be magát) önértékelési zavarai vannak. Különben hogy gondolhatná azt hogy egy "alsóbb kategóriás" nőre lecserélnéd?
2018. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Részvétem, én nem sokáig birnám vele.

Csinálhatsz te bármit. Még ő nem változik, amire esély, mondjuk úgy, hogy nulla.

2018. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Hat most en leszek a paraszt, de akkor is megvedem a parod. Mindenki ugy allitja be, mintha egy idiota lenne, akinek nincs oka a feltekenysegre. Mar bocs, de miert bokol egy szingli kollegano egy foglalt ferfinek? Es a pasi miert nem huz meg egy hatart a maganelet, meg a munka kozott? Ha egy no rastartolna a pasimra, meg bokolgatna neki, engem is kitorne a frasz, mivel szeretem, es felek elvesziteni. Plane akkor enne a fene, ha a pasim is ilyen pozitivan allna a csajhoz, hogy "jo vele dolgozni, joban vagyunk"... Szerencsere az en parom mas, es nem partner az ilyen munkahelyi flortoleshez, hanem villamgyorsan lepattintja oket, vilagosan meghuzva a hatarokat. Neked is ezt kene tenned, mielott lelep a csajod (jogosan).
2018. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
8-assal értek egyet! Velem is ugyanezt eljátszotta a kedves exem. Volt tapi, szexuális célozgatások, bókok. De nyilván a barátnőd a féltékeny hülye p*cs@. :D Ő kérjen elnézést, mégis mit képzel magáról?? (irónia)
2018. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Meg is érdemlitek egymást, 2 beképzelt ember. Talán a barátnőd még tőled is lejjebb van. Látatlanban is simán a kolléganődet választanám a barátnőd helyett, legyen a csajod akármilyen bombanő is. Ezzel a természettel barátnak sem kéne.
2018. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!