Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehet egy férfi ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy férfi ha nem egyezik a feleségével a szexualis igényük?! Ffi nagy nő szinte nulla.

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Pont az előbb írtam egy másik kérdés alá, hogy 2 ismerősöm is prostizik a felesége mellett. Egyik gyerekkori barátom. Az egyik helyen 3 gyerek a másiknál most jön és ugyanígy vannak, mint te, hogy az asszony semmit nem kíván. Megvetem őket, de lehet te is beállsz ebbe a sorba.
2018. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha ez a probléma az eleje óta fenn áll, akkor arra azt tudom mondani, hogy ezt a rózsát szakítottad, ezt kell szagolgatni.


Ha ez nem az elejétől volt így, akkor gond van a kapcsolatba ami nem lett megbeszélve, megoldva és ez így ütközik ki. Általában a nők egy része veszi a fáradságot, hogy nyisson a probléma megoldás felé... több kevesebb sikerrel. De amikor a nő sem foglalkozik ezzel csak várjátok, hogy megoldódjon, akkor egy szép nap arra ébredtek, hogy fogalmatok sincs miért vagytok együtt.


Választhatsz az opciók között. Vagy a korai gyávaságod levét iszod, vagy a késői gyávaságod levét iszod. És eldöntheted meddig akarod inni, és mikor mondod azt, hogy elég, és szeretnél ezen változtatni.

Sok sikert hozzá, bármikor is következik be az ébredés!

2018. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt teheti ,hogy beszél vele.Ha a nő a kezdetekben is ilyen volt,akkor késő bánat.Ha nem akar változtatni,akkor az a kapcsolat halott
2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Lelép, és keres egy normális nőt.

Az ilyen frigid libák meg mi a francnak akarnak maguknak kapcsolatot, életében nem nedvesedett még be, de nekiáll pasikázni.

Ha meg kitudódik, hogy egy fridzsiderrel él együtt a férj, akkor a férj a hibás, mert nem képes tisztességesen megdgni a nőt.

Na az ilyeneket lehet kefélni 5 napon keresztül megállás nélkül, legfeljebb égetünk 10e Kcal-t, más nem fog történni.

2018. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 he84 ***** válasza:
78%
Lehet hogy a nő elvárásból nyomás hatására házasodott össze a férfival. Ugyanis sajnos ilyen is létezik. És mellette azt remélte, hogy majd lesz szexuális igény, hogy legalább néha kívánni fogja, de kiderült hogy ez nem így van. Na igen, ami nincs meg valakiben, akkor azt nem lehet. Ám ezen kívül szintén nem lehet senkit megváltoztatni. Én is azt mondom, ha a házasság közben romlott el valami, akkor azt őszintén meg kell beszélni és lehetőleg helyrehozni, vagy ha az elejétől fogva ilyen volt az a nő, akkor halott ügy és válni kéne. Na meg kissl az is kérdés, hogy házasság előtt volt-e már petting és szex, hogy kiismerjétek egymást szexuális téren is. Ha nem volt, akkor az hiba, na itt van az, hogy miért nem jó házasság után először szexelni.
2018. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Az én kapcsolatomban is előjött a probléma 5+ év után. De én hamar megoldottam mert elmondtam hogy meg fogom csalni ha nem hajlandó ezen változtatni. Egy kis idő kellett de helyre jött a dolog ( 1 évet bírtam szex nélkül, még mielőtt valaki szidna hogy milyen e köcsög vagyok. )
2018. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Egy férfi ismerősöm sztorija:

12 év nős, elején rendben volt a szex, a feleség beteg lett, nem gyógyítható, csak szinten tartható.

Azóta nem kívánja a szexet, bár szerintem csak erre fogja, vagy erre is...

Neki a havi-két havi 1 alkalom elég, a férj a heti 4-5öt igényelné legalább.

A pasi szenved, folyik a nyála a nők után, és szerintem már attól merevedése lesz, ha egy nő rá mosolyog.


Én mindkettőt sajnálom, és értem is miért nem lép le a férj, mert sajnálja az asszonyt.

Pedig neki is csak egy élete van, és ezt kellene mérlegelnie.

Szerintem ennek az lesz a vége, hogy félre fog lépni a férj, és kövezettek meg, de én megérteném őt!

2018. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Tudod nagyon sok helyen latom h a ffi munka utan khmmm,pihen, a no meg hazimunkazik, foz, gyereket nevel, mire agyba esik mar elni sincs kedve es ez utan meg fel kellene izgulnia es porogni a masik fkan.

Amikor megosztjak a teendoket, amikor minosegi idot toltenek egyutt, amikor a no is ki tudja pihenni, amikor udvarolnak neki, nokent kezelik, elkezd nokent is funkcionalni. Nem veletlenul tobb a szex nyaralas alatt vagy amikor egy parnak jut par oraja randizni kettesben. Aztan persze millio meg egy oka lehet h miert nem kivanja a no a parjat. Pl ha sok a vita a kapcsolatban, sokakat taszit a parjuk, nem h bekulo szex...

2018. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Én azt látom hogy a férfiak azzal hogy elveszik a nőt feleségül, azt hiszik automatikusan kijár ezentúl nekik a szex. Nonstop ha akarja a nő ha nem, nekik ez jár. Az évek elteltével a férfiak már nem kedveskednek, nem udvarolnak, nem kedveskednek spontán, törődés, odafigyelés egy nagy nulla a pasas részéről. A nő is dolgozik, munka után hazaesik, talán vannak gyerekek is, akikkel foglalkozni kell, ott a házimunka, a főzés is. Eközben a férfi tesped a kanapén, nem segít semmit. Mire a nő végez a háta közepére sem kívánja a férjét, nemhogy még szexeljen is vele.
2018. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert a nö nem szeret.

Nalam ez volt az elsö tünet.

Evek multan elmulott a nagy szerelem.A rozsaszin köd.

Amit addig nem vettem eszre az egyre feltünöbb lett

Mar csak a hibait lattam.

A lustasagat,a gyerekes viselkedeset,komolytalansagat

elfelejtett nevnap szulinap evfordulo,mindenki velemenye szamaitott csak az enyem nem...hasonlok

Egyszeruen nem kivantam mint ferfi

Erröl te is tehetsz.

Szerintem elhanyagolod te is.Neha egy szep szo,

par szal virag,legyel olyan mint regen voltal

Elmulott a vagya iranta amit ha helyre akarsz hozni most neked kell tenni erte.

Probald szepen lassan magadhoz csabitani.Legyel ujra az a ferj aki a csillagokat lehozza a nönek.

Sok ev utan sok minden elfelejtödik,megszokotta valik es ezt valtja ki.

En is probaltam beszelni az exel erröl de hallani se akart rola.

igy nem maradt mas mint szakitottam.

Örülten kivantam a szexet de vhogy nem vele

mert mint ember mint ferfi mar nem ugy neztem ra.

Belöle eltünt minden olyan amibe anno beleszerettem.

Gondold at milyen voltal es milyen vagy most.

Milyenne valtatok mindketten.Mert a kulcs az h rajöttök mire van szükseg ahhoz h ujra langoljatok egymas irant.

Ne csald meg,probald meg helyrehozni mert vszinü lehet

ha nem megy akkor hagyd el.

De ne add meg fel

2018. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!