Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megoldás lehet az önbizalomhiá...

Megoldás lehet az önbizalomhiányra a teljes változás? Fiatal, otthonülős típusú férfi vagyok, szinte nulla sikerélménnyel és mára már súlyos önbizalomhiánnyal. A munka szar, barátaim nincsenek.

Figyelt kérdés
Teljes változáson a következőket értem: dohányzás abbahagyása, testedzés, helyes étkezés (viszonylag vékony vagyok, nem tudok hízni), havi néhány alkalommal küzdősport, külsőmön amit lehet, azt fejleszteni (nincs egyébként nagy gond vele szerintem), ha nincs programom, de van szabadidőm, akkor is eljárni itthonról hétvégente mindig, esténként rendszeres meditáció.

2015. okt. 24. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen nyílt vagy tevékenységekre amiket élvezel. Csak csináld őket és élvezd, majd kapsz oly társaságot élettől ami hozzád illik.

Én szivesen edzenék veled.

Önbizalomhiány ellen, analizáld és realizáld életedet.

Írj ha érdekel bármi. :))

2015. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a sport mindenképp jó...azzal nincs baj,hogy otthon ülős vagy....ezek a dolgok,hogy leakarsz szokni a dohányzásról stb csak akkor jó,ha nem érzed így jól magad
2015. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!