Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap este egy discoban ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egy discoban ahol én is ott voltam a “legjobb” barátom csókolózott a barátnőmmel. Teljesen tanácstalan vagyok mivel az első barátnőm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül ideges vagyok nem is aludtam semmit az éjjelen direkt haza jöttem mielőtt bármi bajt csináltam volna. Nem tudok mit kezdjek magammal. Nem írtam egyiknek se semmit de ők azóta kerestek, hogy hova tüntem el. Szerintetek mit kene kezdjek? Mind 20 évesek vagyunk.

2018. aug. 11. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? A barátnőd egy ribi, ezen nincs mit agyalni, aki mással csókolózik, az lapát. Ha szeretne, nem tette volna meg. Szerelem nélkül meg baromira nincs értelme. Persze, most fáj, de egy ilyen mellett hosszabb távon csak még jobban fájna.
2018. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőnek igaza van,de remélem nem írod azt ki..hogy be volt rúgva(nem az alkohol tehet róla),mert akkor felakasztom magam.
2018. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 ember az életedben aki nem szeret, nem tisztel téged, én a helyedben mindkettőt elengedném.
2018. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy #4 mondja.
2018. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Na jah, ha ott hagytad őket, akkor valszeg meg is b szta, de minimum leszopta.
2018. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Üdv a nők világában.
2018. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most fáj, mert még az első barátnő volt, de lesz még más és jobb.. Viszont ilyen "baráttal" kinek kell ellenség?..


Jártam már úgy, hogy legjobb barát és ex is egyszerre esett ki az életemből (szerencsére nem megcsalás miatt) és eléggé lepadlózott, de fel kell állni és tovább menni. Azóta olyan emberek vesznek körül akiknek én is ugyanannyira fontos vagyok, mint ők nekem. Ne add lejjebb a szintet, csak mert rossz emberekre pazaroltad az időd. :)

2018. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat srácok sokat segítettek!

Mind2 akkor elküldöm picit meleg helyre persze kulturáltan.

2018. aug. 11. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka mindkettő.
2018. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy otthagytad őket és utána nem is tudtak elérni. Továbbra se tudjon elérni egyikük se. ha meg találkozol velük az utcán, levegőnek kell nézni, erre figyelj. Eddig jól csináltad. Minden szó nélkül zárd ki mindkettőt az életedből.
2018. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!