Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy klubb/buli után az első éjszaka friss ismeretség után valamelyikőtök folytatódjon az este?

Figyelt kérdés

Ha van akkor, hogyan történik ez? Hogyan lehet ezt erezni vagy megtudni anélkül, hogy ne ijesszük el a lányt. :)

Mert ugye el se kellene ijeszteni, de ha akar akkor jó lenne az első éjszakán is egy kis szex. Főleg akkor ha nagyon régen nem volt az embernek rész benne, de ott van az is, hogy ha már ismerkedek valakivel az nem csak a szex miatt kell és hosszabbra is szeretnék tervezni vele mint csak egy éjszakára.



Milyen gyakorlati tapasztalatok van ebben a témában? :)


2018. jan. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
És melyikünk fog folytatódni, én vagy a fiú? :-)
2018. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam semmi esélye. Friss ismerettség esetén, szórakozó helyen pláne nem, még csók sincs, esélyt viszont kap, hogy következő napokban randira hívjon, lásson bátorítás nélkül is(még ha nem is vedelt, meg tényleg csak egy sört ittunk, akkor is na)

Ez a buli hangulata miatt ágyban is összegabajodunk nem az én stílusom, és személy szerint olcsó pasinak tartom az ilyet, akinek elég, hogy nőnemű vagyok, és jöhetek is. Bocsi, nem is terveznék vele komolyan.

2018. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
F vagyok. Azért nekem se jó bárki de azért na, ha olyan aki nagyon tetszik akkor jobban kívánja az ember. :)
2018. jan. 13. 19:22
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

Itt szerintem nem sok sracnak van ebben tapasztalata. :D


En sose eroltetem, az elso randin a szexet, a csok az kb kotelezo, mert ebbol lefogja szurni, hogy nem a meleg jobarat szeretnek lenni. Masodik harmadik randin mar szokott lenni szex, de ez is attol fugg, mennyire erzitek jol magarokat. Mennyire melyul el a beszlegetes.

Legegyszerubb, ugy szervezni a randit, hogy a kozelbe lakj. S setaltok egy kicsit, s mondod, hogy amugy itt laksz, lemerult a telefonod muszaj feltenned toltore. S mondod, hogy ne gondoljon semmi rosszra, egy ujjal sem fogsz hozza erni, de varsz egy fontos hivast.

Itt ket lehetoseged van. Vagy twnyleg nem csinalsz semmit, akkor masodik alkalommal garantalt a szex mikor ujra feljon.

Vagy elkezdtek csokolozni, s azt csinald ugyesen, s simogasd mintha elojatek lenne. S okold ot mennyire szexi, hogy nem tudsz masra koncentralni, ez is vezett mar szexre tobb alkalommal is.


Nekem az a velemenyem elso randin nem erdemes ezt kockaztatni, mert akkor a bizalmat kell felepiteni. Ha latod a lany nagyon laza, akkor mehet a dolog egybol, de erre egyszer volt pelda, de akkor a Sziatol a szexig talan volt egy ora. O is szexet akart. De a legtobb lany nem ilyen.

2018. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a lanyok kozott egy szabaly van: egyutt megyunk es jovunk haza a bulibol. Szerintem se valoszinu a szex mar elso ejszaka, mert szepen neztel ra xD. Max randira hivasra van esely. Azert a legtobb lanyban van ennyi tartas.
2018. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!