Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők van köztetek olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők van köztetek olyan akinek van párkapcsolat de rossz a szex ezért keres vagy már talált is szeretőt?

Figyelt kérdés
Privát is
2018. aug. 19. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a szex mert gyors tüzelö es hat nem erek el a csucsig.

Hazas vagyok amugy,de nem gondolkodtam h megcsalom

Aztan lehet 10ev mulva maskepp gondolom

2018. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt már szeretőm, most nincs, de keresek.
2018. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem lenne rossz, csak hónapok óta nincs. Állandóan a munka és a hobbi játszik nála, lassan semmi intimitás, hiszen alig látjuk egymást. A hiányt lerendezem magam, nem keresek szeretőt. Talán rosszabb, hogy most már másról fantáziálok, mikor magamat kényeztetem.
2018. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Pont ez a helyzet a szex rossz, szeretom van evek ota akivel boldog vagyok:-)
2018. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért nem hagyod a párod és leszel inkább a szeretőddel? Csupán kíváncsi vagyok, nem ítélkezek.
2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

5-os, 4-es vagyok


Azert mert a szex nem minden, a ferjemben minden megvan amire erzelmileg es emberileg szuksegem van a szeretombol mindez hianyzik. Amikor oreg leszek akkor megosztani szeretnek dolgokat, emlekeket egy olyan emberrel akit melyen szeretek, ami sokkal tobb mint amit egy szerelem vagy fellangolas adhat.


Van sajat hazam, egzisztenicam, klassz csaladi hatterem tehat siman valhattam volna barmikor-de o a tarslelkem meg akkor is ha szexualisan nulla. A ferjem alapvetoen nem erti a szexet-az o olvasataban a szex 10 perc es egy pozicio, es ennyi.


A szeretomnel mindez kb 6 ora a vilag minden pozaban, fejenallva es mindenhogy 20 perces szunetekkel. A szeretommel szexelni kicsit olyan mint Lambot vezetni es doughnut koroket tenni, vagy csak porgetni a mortort es erezni a loerot.


Ferjemmel pedig olyan mint egy Trabantban pofogni ami 10 perc utan ledoglik.

Az eletet elem, nem csak vagyom arra hogy eljem.


Egyebkent a Lamborghini nem a kedvenc kocsim de vezettem mar(mindezt zarojelben, mar csak ha Valaki kerdezi)

2018. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!