Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha valaki egy konkrét személlyel megcsalja a párját, akkor bárki mással is megcsalná?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Az általánositás, nagy úr. Az emberek, előszeretettel gyakorolják.
2018. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszik azt hogy bárkivel. Nekem volt szeretőm aki velem csalta a férjét, tsiztában voltam vele hogy csak átmeneti állapot.

Az első céges meeting után már az új szeretőjével jött haza, engem dobott, gondolom megunt.


Szóval bárkivel nem csak azzal aki tetszik neki, de azzal biztosan.

2018. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Ennek psichológiai oka van.

Felfokozott érzéstől megteszi, megcsalja a párját, ezért odaveszik a lelkiismeret, a tartás, átszakad egy olyan gát aminek nem szabadna! (tapasztalat)

Innentől kezdve, nincs lelkiismeretfurdalás sem tartás, megtetszik és megszerzi elv van még akkor is ha nagyon szereti a párját.

2018. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Ennek psichológiai oka van.


Felfokozott érzéstől megteszi, megcsalja a párját, ezért odaveszik a lelkiismeret, a tartás, átszakad egy olyan gát aminek nem szabadna! (tapasztalat)


Innentől kezdve, nincs lelkiismeretfurdalás sem tartás, megtetszik és megszerzi elv van még akkor is ha nagyon szereti a párját."


Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam.


Úgy látom, hogy 1. az emberek nagy általánosságban azt hiszik, hogy aki egyszer csalt, többször is fog (pedig ez nem feltétlen van így!) 2. aki XY-nal csalta meg a párját, az majd Z-vel meg Z összes haverjával is fog csalni őt.


De nagyon szívesen meghallgatnám a történetedet, hogy nálatok hogy volt, komolyan!

2018. aug. 23. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Általánosítás, jól mondták előttem. Sokan még ön,agukról is elhiszik, hogy képesek lennének rá ismét. Én például sosem voltam megcsalós fajta, de azt sem tűrtem, hogy engem csaljanak.


Aztán egyszer úgy adódott, hogy én lettem a harmadik fél. Nem sokáig, nagyobb volt köztünk az érzelmi kötődés, mint a testi. Hogy miért csalta meg a párját, arra most ne térjünk ki, hosszú. Tehát először voltam "szerető" ő pedig életében először csalt. Amikor már úgy volt, hogy szétmennek a lánnyal, megkérdezte tőlem, hogy én ezek után, hogyan tudnék benne bízni. De ezt valahogy érzi az ember. Mondtam neki, hogy én maximálisan bízok benne, és egy megcsalás nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz. És láss csodát, valóban azóta sem volt megcsalása soha. Igaz, visszatért a lányhoz, de azóta is boldogok. :)


Más sztori: nagybátyámnak a felesége előtt volt egy felesége, és ikerfiai. Nős votl még amikor megcsalta nagynénémmel a nőt és a családot. Hozzátenném, nem voltak akkor már boldogok, csak hát a 80-as években még azt hitték, a gyerekek megmentik a kapcsolatot. Végül ez hozta őket össze, az ikerfiúkkal azóta is szép a kapcsolatuk, nagynénémmel pedig azóta is együtt vannak nagy szerelemben, immár 32 éve. :)

2018. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon remélem, hogy igazad van,kérdező.A férjem már régóta tetszett egy haverja élettársának, és sokáig ellenállt.De mikor úgy érezte, hogy én már nem szeretem, sok sok év házasság után, úgy döntött,belemegy a felkínálkozásba.

Előtte nem tett ilyet, tudomásom szerint.

Viszont ez az affér olyan löketet adott a házasságunknak, hogy ujjáépítettük romjaiból az egészet.Szószerint.

Volt igaza a férjemnek, már idegesített,és tett is érte,hogy eltávolodjak tőle.

Aztán a kezdeti dühöt, válni akarást felváltotta, a kételkedés, elgondolkodás, és rádöbbenés,én még szeretem, és nem adom másnak.

Az exnő ezutáni viselkedéséről horror regényt lehetne írni.

De lényeg.

Utána már nem volt oka,hogy megint megcsaljon.Tettem, tettünk érte.Na meg figyelem is, gyanakvóbb, féltékenyebb lettem már utána.Előtte nem.

Akkor nem vettem észre semmit, de most észrevenném.

2018. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

"És láss csodát, valóban azóta sem volt megcsalása soha. Igaz, visszatért a lányhoz, de azóta is boldogok. :)"


---Wuhahaha mert te aztán biztos minden másodpercben mellette vagy, hogy így tudod! :D Kis naív!

2018. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy barkivel, de igen nagy az eselye.
2018. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Utána már nem volt oka,hogy megint megcsaljon.Tettem, tettünk érte.Na meg figyelem is, gyanakvóbb, féltékenyebb lettem már utána.Előtte nem.


Akkor nem vettem észre semmit, de most észrevenném."


Én úgy látom, hogy sok párkapcsolatban valahogy belesüppednek a biztonságba az emberek, és főleg a házasságtól remélnek valamiféle biztonságot, pedig a házasság sem menthet meg megcsalástól és más egyéb csalódásoktól, azért a benne lévőknek kell tennie, nem pedig a házasság leple mögé rejtőzni, hogy de hát hűséget fogadtunk egymásnak örökre és onnantól kezdve ha teszek érte, ha nem, hűségesnek kell lenni a sírunkig.


Biztos, hogy akit megcsaltak, és ennek ellenére együtt marad a pár, a megcsalt fél jobban résen lesz ezek után, de ez tényleg akkora baj lenne? Mert úgy látom, mintha sok ember szemében az, ha nem hisszük naivan, hogy minket nem csalhatnak meg, már a bizalmatlanság jele. Pedig szerintem szimplán csak az óvatosságé, semmi több. Az élet minden területén ajánlott óvatosnak lennünk, akkor miért lenne kivétel ez alól a párkapcsolat?

2018. aug. 23. 09:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen emberek jellem gyengék, én ezt meg is tapasztaltam, tehát nemcsak hiszem.A megcsalással a probléma nem oldódik meg, hiába hiszik ezt.

Vannak olyan emberek is, akik képtelenek egy nemi szervvel beérni hosszútávon.A legtöbb ezt nagyon is jól tudja magáról, ennek ellenére elköteleződnek és a végtelenségig hazudnak az állandó kapcsolatukban.Igazi tisztességtelen viselkedés.

Olyat több mint 40 év alatt még nem láttam, aki csak egyszer dugott félre és tényleg megbánta.Olyat viszont igen, aki csak hangoztatja, de gyakorlatilag Továbbra is félredug, amikor csak teheti.Ja, és sokkal óvatosabbak az első lebukás után, ezért is derülnek ki nehezebben a további csalásaik.

2018. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!