Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet a baj? Tobbi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Tobbi lent

Figyelt kérdés
6 eve elek boldog parkapcsolatban, szeretem a ferjem o is engem , megkapok mindent minden teren, tehat nem ezzel van a gojd. , meg is ugy erzem vagynek egy viszonyra. Korabbi kapcsolataimban is elofordult mar , ahol szegyellem de meg is tettem, viszont a ferjemet soha sem. Felek, hogy elrontana azt amink van , hiszen nagyon sok no erre vagyik ami nekem van. De egyszeruen nem birok a "veremmel" . Mi lehet a baj? Egyszeruen ilyen vagyok? Mas is volt igy? Mi lett belole?

2018. aug. 25. 00:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy latom paran felre ertettek.. nem partnert keresek, koszi ;)
2018. aug. 25. 01:03
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen hosszú időszakban mindenkinek van néha ilyen érzése hogy de jó lenne kipróbálni egy újat... Csak van akinek van gerince és bír magával, van akinek nincs... Igyekezz minnél több időt veletölteni, programozni, felrázni a kapcsolatot...
2018. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igazabol ez is meg van, es tenyleg ugy gondolom, hogy felrazni sem kell, mai napig ha a szemebe nezek , elont a boldogsag ( nem tudom kevesbe nyalasan megfogalmazni ) es a szex is mukodik.. az elmult par honapban viszont tobbszor abrandozok masrol , hogy mi lenne ha.. marmint nem kapcsolati szinten
2018. aug. 25. 01:37
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
En is igy vagyok. Megvan minden, csak az ujdonsag hianyzik. Nem vagy ezzel egyedul.
2018. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a korábbi kapcsolataidban is megtetted, akkor te egyszerűen ilyen vagy. Előre sajnálom a férjed. Sajnos vannak, akik jó dolgukban vesznek meg.
2018. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!