Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanatok? Kiderult h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok? Kiderult h felesege van. A tobbi lent

Figyelt kérdés
Tàvkapcsolatban eltunk. Kiderult van felesege. Szakitottunk. Amikor bajban volt adtam neki kolcsont. Most a heten van az utolso haladek h visszaadja. Arra gondoltam ga nem adja elmondok mindent a felesegnek. Szerintetek?
2016. márc. 8. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Legtobbszor azt irjak itt, hogy ne tedd, ne avatkozz bele, stb. Szerintem meg mondd el nyugodtan, aztan vagy hisz neked a no, vagy sem, de lehet, hogy felnyitod a szemet vegre.

(Bocsi az ekezetek hianyaert!)

2016. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el!
2016. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Nyilván te is tudod, de ha nem elmondom, hogy teljesen idióta voltál, hogy egyáltalán kölcsön adtál neki, nem bank vagy, főleg szakítás után, még távkapcsolatban is húzós, nem tudom mennyiről van szó, de gondolom nem 2ezerről. A házasságát nem te fogod szétbarmolni, már eleve romlott, csak a héja ép, te max beleharapsz és kiderül, hogy mi is a helyzet. Viszont a pénzt nem fogja visszaadni ha elmondod a feleségének, de ezt gondolom sejtetted.
2016. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg.
2016. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Fenyegesd csak, de ne lepődj meg, ha "eltörik a karod" véletlenül. Vagy még rosszabb.


Aki beleüti az orrát más dolgába, annak betörik...

2016. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor meg egyutt voltunk adtam neki. Tudom nem is szokasom adni. De szerettem hittem neki. Nem fenyegetem en. Kertem szepen nem egyszer. Ha nem adja egyszeruen irok a csajnak.
2016. márc. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!