Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hol vagy hogyan tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy hogyan tartjátok a kapcsolatot a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés
Mist viberen, de mindig kényszeresen dugdosom a telefonom, pedig az elég feltűnő...

2018. aug. 30. 23:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmas vagy.

Remélem rommá dől az egész életed.

2018. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Nincs szeretőm, és nem is lesz.
2018. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%

Direkt erre a célra csináltunk mindketten egy gmail fiókot, ahol senki más nincs csak mi ketten. Ott üzenünk, Az nem jelenik meg a kijelzőn és ha biztonságosan tudjuk olvasni akkor visszüzenünk.

Sehol máshol nem vagyunk ismerősök, nincs semmilyen más kontakt. Ha telefonon beszélünk azt is megelőzi egy gmail-es cset hogy most biztonságos. Ha találkozunk akkor a telót a kocsiban hagyon egy nagy bevásáróközpontban és a pasim kocsijával megyünk mindenhova mert a férjem lehet nyomkövetőt tett a kocsiba, a telefonról meg látja hol járok.


Fél év alatt teljesen biztonságosnak bizonyult.

2018. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsónak utólag is gratulálok. Jó kapcsolat lehet. Ócska cafka...
2018. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
3-nak mennyi ideje és energiája megy el arra, hogy a szeretőjével dugjon, pedig csak két szavába kerülne és megoldódna az összes gondja. "Szakítok veled"! Á, de minek is, hiszen az túl könnyű lenne és az már nem lenne olyan izgalmas+még a férje életét is megkönnyítené.
2018. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Lové+ szeretö . Lové elatartás=párom/ferjem , szerető= vad sex ,kevesebb lové mint a páromnak, nem tudna eltartani , néha szerelemhez közel.
2018. aug. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
Viberen, hosszú évek óta együtt vagyunk, jól bevált, naponta többször beszélünk.
2018. aug. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%
4éve nincs, így sehogy. De előtte titkos email címen. Akik még beszóltak itt azok unatkozó kapcsolat nélküli emberek. 41f lehet megkövezni... Nagyon izgalmas egy szex nélküli párkapcsolat...
2018. aug. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

"nem tudna eltartani"


Lehet, 3x annyit keres a kerdezo, mint te.

Ostoba phaasz.

2018. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

viberen

meg telefonon


nem dugdosom a telom ha megtenném az feltünő lenne :D

ha nála akarom tölteni az éjszakát akkor a barátnőmnél vagyok. :) amugy nála is szoktam aludni bulizni menni igy nem tünik fel


otthon ugyan olyan vagyok mint máskor

ez már vagy 3 éve tart


a férjemmel nincs szexulais kapcsolatom vagy 5 éve

és nem miattam !

neki nincs igénye a szexre sem másra (ölelés puszi erintés) barátilag vagyunk együtt

szerintem tudja de nem érdekli spec az sem érdekelte mikor swingerbe mentem a barátnőimmel ...

2018. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!