Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Együtt maradnál úgy a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál úgy a barátnőddel, hogy olyan kapcsolatot szeretne, hogy néha más fiúkkal szexelhessen, de csak szex lenne és velem szeretne maradni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Magyarul nyitott kapcsolatban? Nem hiszem, nekem ez annyira nem hangzik működőképesnek, bár sokan csinálják. Nektek kell tudni, ez mennyire fér bele, bár azért azt a barátnődnek tudnia illene, hogy ez kétirányú, szóval te is ugyanúgy szexelhetsz más nőkkel ebben a felállásban.
2018. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2018. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem játszunk ilyet.

32/f

2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem mennék ilyenbe bele. MAX akkor ha ez engem izgatna akár úgy hogy nézem akár úgy hogy becsatlakozom vagy akár elmeséli. Kinek-mi az ízlése, szexuális világa.

Úgy vettem észre hogy általában akiket az ilyen izgat ott van egy kissebbségi komplexus az egyik félnél és ezért izgatja hogy a párja kap valami mást,újat/jobbat.

2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Persze...álmaim kapcsolata lenne...
2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Undorító! Esti találkánál ad egy csókot,és előtte egy órával pedig leszopott valakit?

Lúzerság a köbön!

Ez csak egy beteg embernek vagy egy megalúzernek lehet perspektíva.

2018. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha ezt idő közben hozza fel valaki akkor azt nem tartom korrektnek! És mondom ezt úgy, hogy magam csak és kizárólag nem monogám partnerrel tudom elképzelni az életem.


Nézd én világ életemben a nyitott kapcsolat híve voltam, ha azt mondod, hogy ennek az az oka, hogy nem tudok csomót kötni a farkamra akkor hát legyen, mond. Különösebben nem érdekel, és az sem, hogy mi a társadalmi norma. (amíg a viselkedésem más számára nem destruktív addig azt fogom tenni amihez éppen kedvem van és nem tisztem korlátozni mást sem a saját szexuális szabadságát illetően)


Tiszta lapokkal játszom, a kizárólagosság nálam maximum addig működhet (de akkor sem kötelező jelleggel) amíg a szerelem tart, annak elmúlását követően pedig nem fogom elvonni magamtól azt ami jó, és ezt a másiktól sem várom el.

Teljesen egészségesnek tartom a hozzáállást amikor is valaki vágyat érez más iránt és azt az adandó alkalommal meg is éli. Miért ne? Nem áll jogomban korlátozni senkit.


Jelenleg is nyitott kapcsolatban élek maximálisan kielégítő, volt már nem egy hármasunk is, a szexualitásunk meglehetősen változatos.

Az élet egyéb területein számíthatunk egymásra, szerelem nincs köztünk, lelkitársak vagyunk. Egyenlőek:)

2018. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiú szexelhetne más lányokkal vagy neki hűségesnek kéne lennie?
2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
20%
Ó én már mióta fűzöm az asszonyt egy nyitott kapcsolatra, de nem a karja :)
2018. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
94%
Baromság.
2018. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!