Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek párom bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek párom bevallotta, hogy "kísértésbe esett" egy lány miatt, de türtőztette magát?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Ő elment mesteres gólyatáborba, és ott esett kísértésbe. Nem tett semmit az biztos, azt elmondta volna.


De nehezen dolgozom fel azt hogy az a lány lenyügőzte őt. Mesélte hogy órákon át beszélgettek kettesben és mi párkapcsolatunkról is volt szó. Teljesen feltöltödött lelkileg. Jól esett neki, hogy valaki - akit alig ismer- ennyire törödik vele: meghallgatja és elmondja a véleményét és férfinek tekinti.

Mindig arra kért h éreztessem vele, hogy férfi. De sose tudtam rájönni, hogy mégis hogyan. De az a lány megcsinálta puszta szavakkal.

Rákérdeztem , hogy mit tett volna ha nem vagyunk együtt. Annyit felelt, hogy beprobálkozott volna a lánynál ez biztos.


A hír lesúlytott, pedig nem történt semmi végzetes. Azóta szervezünk egy csomó közös programot és dolgozunk a kapcsolatunkon. De tudom, hogy az a lány körülötte van, hisz szaktársa. Bár nem beszéltek azóta (ez biztos a legjobb barátja mondta, akivel közös órákra jártak). Direkt úgy rakta össze az órarendjét hogy ne legyenek közös óráik a lánnyal.


Nem tudom, hogy félnem kellene-e? Vagy mégis hogy kezeljem ezt.


23 évesek vagyunk mindketten



2018. szept. 20. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb amit tehetsz, hogy a párodra koncentrálsz, még véletlenül se ess abba a hibába, hogy összeesküvés elméleteket gyártasz, esetleg elkezdesz féltékenykedni. Őszinte volt, már csak ezért is bizalmat érdemel.
2018. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagy bátorsága van a barátodnak, hogy ezt elmondta neked.

Elhiszem, hogy rosszul esett és bánt a dolog.

Fontos vagy neki és tisztel becsüld meg jól.

Ha megbízott benned és elmondta ezeket a dolgokat sose vágd a fejéhez hisz akkor az jön le neki, hogy ő őszinte volt te meg bántod érte.

Hogyan érezze magát férfinak? Mondd neki, hogy szereted, kívánod örülsz neki, hogy ő van neked. Kedveskedj sokat csak úgy öleld meg. Ugyan azok a dolgok mint mi érezzük magunkat nőnek egy férfi mellett.

2018. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mit keres ez a kérdés a megcsalás rovatban?


Te mitől, mikor érzed magad nőnek? Azt mond el neki. Amikor te nőnek érzed magad mellette, akkor az azért van mert - ő akkor, neked - férfias.

2018. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem idő kérdése és összejön a lánnyal. Ez olyan, hogy lehet erőlködni két embernek, de ha egyszerűen nem illenek össze, akkor izzadtságszagú az egész. Azért nem tudod, miképp éreztesd vele, hogy férfi, mert egyszerűen nem passzoltok össze, a másik lánnyal meg erőlködés nélkül működik a dolog.
2018. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Hát milyen ügyi volt ez a fiú. Igazi kis harcos, és még őszinte is? Mindennap süti, buli, mélytorok.
2018. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

"Mindig arra kért h éreztessem vele, hogy férfi. De sose tudtam rájönni, hogy mégis hogyan."

Hát kérdezd meg, mire gondol, mi esne neki jól ilyen téren!


Ez még nem veszett ügy szerintem. Tök jó, hogy meg tudjátok beszélni, az ilyesmi mindig jó figyelmeztetés, hogy ideje valamin javítani.

Beszélgessetek őszintén, kinek mi hiányzik, mi az, amit esetleg a párod úgy érez, hogy nem kap meg tőled? Ha neked hiányzik valami, mondd el neki!

Látszik, hogy valami nem klappol, hiszen másképp nem jönne be neki a csaj, szóval ideje őszintén megvitatnotok, kit mi zavar, és ha tudtok, javítani rajta.


Persze sajnos nem 100%, hogy sikerül, vannak olyan gondok, amikkel nem lehet mit kezdeni. De próbálkozni mindenképp megéri.

Sok sikert!

2018. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

a férfiak képesek a csillagokat is lehazudni az égről. a pasid is, a legjobb barátja is.


ezt csak azért írom, hogy mindenre legyél felkészülve.

2018. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A párkapcsolatotokról mit mesélt ennek a másik lánynak? Amúgy ne haragudj, de ha nem érzi, hogy férfiként tekintesz rá akkor szerintem alapvető hiányosságok vannak a kapcsolatotokban, csak kérdés, ezt te mennyire érzed? A fiú meg a párod legjobb barátja, nem a tiéd, simán lehet, hogy hazudik (én is hazudtam már barátnőm miatt a párjának, bár nehéz szívvel...) Az meg, hogy direkt úgy rakta össze az órarendjét, hogy ne találkozzanak... miért, különben kísértésbe esne, vagy mi? Ebből kiindulva sajnos többet jelentett neki az egész, mint kellene.
2018. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

4-es: "Szerintem idő kérdése és összejön a lánnyal. Ez olyan, hogy lehet erőlködni két embernek, de ha egyszerűen nem illenek össze, akkor izzadtságszagú az egész. Azért nem tudod, miképp éreztesd vele, hogy férfi, mert egyszerűen nem passzoltok össze, a másik lánnyal meg erőlködés nélkül működik a dolog."


Ha nem illenek össze, akkor tényleg fölösleges erőltetni, mert előbb-utóbb gond lesz. De azért ennyiből leszűrni, hogy nem illenek össze, túlzásnak tartom. Miért kellene már mindennek csak úgy alapból tökéletesen működnie? Sokszor apróságokon csúsznak el párkapcsolatok, olyan dolgokon, amin nagyon könnyen lehetne segíteni, ha időben és eleget kommunikálnának egymással. Ne várjuk már el a másiktól, hogy gondolatolvasó legyen. Persze nyilván jól esik, ha szavak nélkül is megértik egymást, belelátnak egymás lelkébe, de ez nem mindig működik.


A kérdezőnek most egyszerű a dolga. Nem kitalálnod, rájönnöd kell, hogy a párod mitől érzi magát férfinak. Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy mit kellene tenned, hogy ő ezt érezze. Őszintén mondja el, hogy mitől érezné magát melletted férfinek. Lehet, hogy tényleg apróságokról van szó. Derítsétek ki, hogy kinek mi a szeretetnyelve, aztán tudatosan próbáljatok meg a másik kedvére tenni.

2018. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Először is tisztelendő a párodban, hogy ezzel eléd állt. Így még simán megoldható a probléma, és tényleg óriási bátorság is kell egy ilyenhez.


"Teljesen feltöltödött lelkileg. Jól esett neki, hogy valaki - akit alig ismer- ennyire törödik vele: meghallgatja és elmondja a véleményét és férfinek tekinti."


Figyelj a részletekre. Talán annyit szeretne, hogy kisebb nagyobb dolgokban kérd ki az ő véleményét, segítségét ( ne legyél olyna aki jobban tudja, jobban meg tudja oldani), tudását. Érdeklődj felőle.

Másrészt dícsérd nyugodtan ami tetszik benne és éreztesd- akár külső, akár belső tualjdonsága olyan. A férfiak is szeretik, ha megdícsérik őket, vagy a próbálkozásaikat.


Ha valami jól esik, amit csinál, akár apróság, azt is mutasd ki és köszönd meg. Éreztesd vele, hogy jó neked, hogy van és számíthatsz rá.

N

2018. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!