Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez már megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Először is kezdeném azzal, hogy kérlek ne ítéljetek el... A múlt héten belenéztem a barátom messengerébe, miután korábban mikor csak le akartam halkítani a zenét a telefonján, láttam, hogy egy olyan lány ír neki, akiről még soha nem hallottam, pedig sok lány barátnője van akikről tudok, és velük minden okés. Itt rögtön hozzátenném, hogy egyáltalán nem tartom magam féltékeny típusnak, inkább csak kiváncsi voltam... szóval az ominózus este, picit félve de megkerestem a lány és közte folytatott beszélgetést és sajnos olyat találtam amitől a legjobban féltem... Mi márciusban kezdtünk el randizni, én az elejétől mondtam neki, h komoly kapcsolatot keresek, és nem játszadozom, azt mondta ő is, ehhez képest májusban lefeküdt ezzel a lánnyal, mikor nekem azt hazudta, h kidőlt, és otthon alszik.... ezután összevesztek a lánnyal, de még a mai napig heti szinten beszélnek, a barátom pl elküldte neki azt a képet amit egy esküvőn készítettek róla,,, szóval nagyon fura az egész. Közben velem azt érezteti, h a legfontosabb emberek egyike vagyok számára, technikailag 1.5 hónapja együtt élünk, minden szabad percünket együtt töltjük...

Szerintetek mit csináljak? Ha meg tudom ezt neki bocsájtani, engedjem ezt el? vagy ugrasszam ki a nyulat a bokorból valahogy?

Köszönöm a válaszokat és bocsi h ilyen hosszú lett... 26/L



2018. aug. 9. 17:50
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
96%

Amennyiben neked nem számít megcsalásnak az, hogy lefeküdt egy másik nővel...akkor nem az.

Számomra ez már bőven fekete listás cselekedet.


Megcsalt téged. Hazudott is róla. Tényleg kell ez neked?

2018. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt most komolyan kérdezed?

Ennyire vak vagy?

Ja nem, buta.

Szakítottad, most már szagold.

2018. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a megcsalás, hogy kinek mi, az változó. Itt egy dolog van, ami tény, hogy téged ez a pasi átb*szott, amikor azt mondta, hogy kidőlt, miközben mást szúrt éppen.

Én ennél a pontnál bárkit elhagynék. Mellesleg a csajjal továbbra is tartja a kapcsolatot, tehát egyáltalán nem zárta le vele. Nekem egyébként ez megcsalás, átb*szás, hülyének nézés stb, én megbeszélném vele a helyedben, de mindenképp szakítanék.

2018. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A baj ott kezdődik, hogy kíváncsi voltál és ez mindig elindít egy folyamatot. Amire írhatnánk bármit, felesleges, mert hogy jól döntöttél, hogy vele maradsz vagy sem, az évek múlva fog kiderülni, különböző helyzetek után, amiben nagyon nagyon ott kellene lennie emberileg a fazonnak, hogy azt lehessen mondanni: eltúdsz ettől tekinteni, és tudsz bizalmat szavazni neki.
2018. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen csak annyit tudok mondani neked, hogy lapát....
2018. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondd már el hogy szerinted mi a bánat szàmít egyértelműen megcsalásnak, ha ezt meg kell kérdezned!

Mondjuk ha májusban még mindig csak randizgattatok, nem pedig jártatok akkor ez csak fszság volt tőle, de én pl ennyiért is simán kivágnám

2018. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem rögtön úgy indultunk, hogy komoly...mmint az ő részéről éreztem ezt,,,, azt tudtam h beszélget más lányokkal is de nem gondoltam h ennél messzebb megy. Pont május közepén komolyodott meg a dolog egyébként, ezzel a lánnyal pedig május elején kavart össze. Azóta egyébként nem találkoztak elvileg.
2018. aug. 10. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő május elején még úgy tekintett a dologra, hogy nem vagytok együtt, ezért szabad.


Aztán, nyilván hülye lett volna elmondani, hogy amúgy még gyorsan kihasználtam, hogy nem jöttünk össze és megdugtam mást.


Tehát, ha azóta nincs semmi és nem is lesz, akkor valószínűleg ennyi a dolog.

2018. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!