Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi szex van otthon, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szex van otthon, ami mellett már félre léptek?

Figyelt kérdés

Heti/havi hány alkalom van otthon ami mellett már tartotok szeretőt?

A nem tartok szeretőt válaszolókat kérem görgessenek tovább. :)

A nemeteket korotokat légyszi osszátok meg.


2018. szept. 24. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát mekkora az a szexmennyiség ami mellett szeretőt keresnék? Pl. Évi 100-nál még nem, 20-nál már igen?


Akkor a válasz a "0".

2018. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért,azt gondolod hogy az a normális hogy ha nincs vagy kevés a szex, akkor szeretőt tartunk? Én a "megelőzés" híve vagyok,teszek azért, hogy a kapcsolatom a feleségemmel ne hűljön ki.31/F

Töröld a komnentemet nyugodtan.

2018. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én spec nem lépek félre, hanem egyszerűen lelépek. Ha nincs megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szex, akkor nincs miről beszélnünk. Majd az utódom hallgathatja a kifogásokat, ha kiváncsi rá.
2018. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Heti 2.

Testi adottsagok hianya is zavar.

35/N

2018. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Majdnem minden nap van szex itthon. Van szerető. Sajnos s ő is kevés :D 30/N
2018. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Nekem soha nem azért volt szerető, mert itthon nem, vagy kevés lett volna a szex.

Nincs, vagy kevés, akkor inkább váljál el.

2018. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 havi 1 szex van és tartanék szeretőt, de már 4 éve nincs jelölt...41F Marad a kezem. Előtte volt szerető 1 évig, előtte meg normális volt még a kapcsolat. (Bp.)
2018. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-3 havonta van csak szex.

43/N

2018. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk 2-2,5 havonta van szex egyszer. Az a szex is olyan, hogy ramaszok, mert akarnám őt nagyon. Bele kezdünk, le lankad. Kész, vége és horkol 40F. 3 éve tartok szeretot 55F. Vele isteni a dolog. 29 éves vagyok. Nem várhatja el h ne éljek nemi életet....
2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!