Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy csak az a megcsalás, amit tényleg meg is tesznek és az nem, ha csak gondolatban feküdne le valaki mással a párja mellett vagy sokat gondol egy másik emberre?

Figyelt kérdés
Én személy szerint azt gondolom, hogy valamilyen szinten az is megcsalás, ha az illető párja sokat gondol egy másik személyre, esetleg már szex is volt gondolatban vele. Ténylegesen nem megcsalás, de jó úton jár a dolog afelé, szinte egy hajszál választja el. Rosszul gondolkozom?
2018. júl. 7. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Intő jel lehet, de nem szabad túlgondolni sem. Ha a partner tudja kontrollálni, akkor nincs igazi jelentősége.
2018. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Jól gondolod.

F35

2018. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem feltétlen lesz a fantáziálásból megcsalás, de nem is kell feltétlen fantáziálni előtte, hogy végül félrelépjen valaki. Ugyanis nem ezen múlik a dolog. Valaki vagy hűséges, vagy nem. Vagy van önkontrollja vagy nincs. Önkontroll alatt pedig azt értem, hogy ha teszem azt tényleg szereti a párját, akkor nem fog engedni egy fellángolós vágynak. Illetve azt is, hogy pl. egy buliban tudja mennyit szabad innia, hogy ne csináljon hülyeséget. A fantázia amúgy is szabad. Ha pedig valaki azért kezd el sokat fantáziálni másról, mert kezd elhidegülni a kapcsolat, akkor annak lesznek más jelei is.
2018. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs “gondolat rendõrség”, ami lenyomozza, hogy mit is gondolok.


Na meg elég ciki egy olyan vitatkozás, ahol valakinek a szemére hányod, hogy mit gondol, hol ott gõzõd errõl, nagy eséllyel nincs igazad, ma meg nem nincs mivel bizonyítanod az igazad. Ne játszd a gondolatolvasót.


Max. kimondott szavak miatt még lehet vitatkozni, de azt találgatni, hogy mit gondol a párod: elég értelmetlen.

2018. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Jól gondolod sztem is.


46N

2018. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, de sokat gondolok arra, h a főnököm megfojtom, kibelezem, véres testét a malacok elé vetem... már mindenféle pozitúrában/helyzetben megtettem, hol hagyom kicsit szenvedni, hol egy nyisszantással gyorsan végzek vele. Csak egy hajszál választ el tőle, h a valóságban is megtegyem. Ja, nem kettő hajszál. Ó, mégsem, a valóság és az, h még egy qurva kegyet is sajnálom lecsapni. 😎😊


Ennyit a te nagy megállapításodról Kérdező. A fantázia az fantázia. A lélekben megtörténő érzelmek még elég messze vannak a valóságban realizálástól.

2018. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az emberek közt mozgunk, óhatatlanul találkozunk szimpatikus nővel-férfival. Akkor is, ha párkapcsolatban élünk. Nem lehet ezt kizárni, sőt, meg is foghat bennünket valaki egy darabig. A kérdés ott van ,hogy kezeljük az ilyen viszonyulásokat. Gyanakvással és aggódással csak magadnak ártasz -ha nem tudsz bizonyítani semmi hűtlenséget. Egy hosszú házasság során szerintem képtelenség kizárni, hogy soha ne fusson át a párunk agyán másvalaki...
2018. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azokkal értek egyet, akik nem teljesen értenek veled egyet.


Amíg ezek csak gondolatok, képzeletek, ugyan is képzeletben sokan eljátszunk azzal, hogy ezzel meg azzal milyen lenne mondjuk a szex addig nincs gond.


Inkább akkor van gond, ha beleszeretünk valaki másba, állandóan körülötte forognak a gondolataink, ezt már mondanám érzelmi megcsalásnak .


De arórl amiről te beszélsz, az fel van kissé fújva.

2018. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden rossz gondolatodért bűnös vagy, és a pokol tüzér fogsz szenvedni az idők végezetéig!


VAGY


Az embereket a tetteik alapján kell megítélni. (A szavak is elszállnak...)



Mindenki kiválaszthatja a neki tetsző felfogást. Én maradok a másodiknál.

2018. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék olyan férfival élni, aki még a gondolataimat is uralni akarja. Nekem ez ijesztő. Hosszú kapcsolatban előfordul, hogy megtetszik más is. A baj nem ez, hanem az, ha lép is az ügyben. Nekem is volt férfi, aki tetszett, de elfelejtődött, mert mindig az jutott eszembe, hogy a férjem ezerszer többet ér, nincs olyan ember, akiért megérné őt becsapni, elhagyni. A férjemnek is, ráadásul az egyik barátnőm. Ismerem, elég volt csak ránéznem. De tudom, hogy ő sem lépné át a határokat. Ez van, el kell fogadni, és tartani magunkat az ígéretünkhöz a valóban értékes kapcsolat érdekében.
2018. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!