Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha más fiút izgattam miközben van barátom?

Figyelt kérdés
Egy kicsit fiatalabb fiúval beszélgettünk, én aztmondtam neki nincs barátom és kicsit izgattam is őt megfogtam neki satöbbi, nyomultam rá de semmi csók vagy szex nem történt köztünk. Nem tudom elkéne e mondani barátomnak mert nemtudom ő hogy reagálna csak izgalomra vagytam. 18 l
2018. szept. 26. 12:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Az. riherongy ribizli.
2018. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
En az ilyen kommentekből nem kérek nem ezért akarom. Lepontoztalak.
2018. szept. 26. 12:41
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen, megcsaltad. Megfogtad a pasi farkát. Még ha ruhán keresztül is. Te örülnél ha a pasid más csajok punciját fogdosná? Mit reagálnál rá?
2018. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Megcsalás.Növessz gerincet.
2018. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha a csávód más nő p-náját izgatná, mert izgalomra vágyik épp, mit csinálnál?
2018. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk regota egyutt szerintem ez nem sok ezért is csináltam.
2018. szept. 26. 12:55
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Szóval a barátod is csak egy kaland?

Hajmeresztő vagy.

2018. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted ez nem sok? :D Gondolj már bele, milyen érzés lenne ha a barátod fogdosott volna egy másik lányt.
2018. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Neked fogalmad sincs a dolgokról,de komolyan.Az nem lehet kifogás h még nem vagytok régóta együtt.

IGEN MEGCSALÁS.

eleve minek vagy a pasiddal ha mást fogdozolés letagadod h van?

NEKED HOGY ESNE HA MÁST UJJAZNA,CSOKOLNA,DUGNA? nem megcsalás hisz "nem rég vagytok együtt"

Az ilyen riherongynak nevezik,rizizke.

És nem hatsz meg,h lepontozól, ezzel nem vagy jobb senkinél sem

2018. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Tökéletes példája ez is a fiatalságnak akik a média és internet által hanem is világképpel nőttek fel. Emiatt a hamis világkép miatt ő maguk sem tudják eldönteni hogy mi az a megcsalás....

Érzelem mentesen ugranak minden párkapcsolatban párjukat egy használati tárgynak tekintve aki bármikor LECSERÉLHETŐ

2018. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!