Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikortól mondanál valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondanál valakit a szeretődnek?

Figyelt kérdés
Hány alkalom után?
2018. okt. 14. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Második után szerintem!
2018. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. A mostani palit nehéz annak nevezni, csak nincs rá jobb szó. Volt, hogy heti egyszer talalkoztunk, akkor jobban a számra jött a szereto szó. Most épp 3 hete nem talalkoztunk, volt, hogy kimaradtak napok a kapcsolattartásban. Így nem tudom minek nevezzem. De ez már szőrszálhasogatás. Igazából ha van más a parodon kívül, akivel szexualis toltetű kapcsolatod van, az szerető. Akkoris, ha 3 szor vagytok együtt egy héten, negakkor is, ha havonta egyszer.
2018. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban vagy és ugy egy a harmadik a szerető? Mert párkapcsolatban párnak kedvesemnek hivtam nem szeretőnek-.
2018. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elso alkalom utan,ha talalkozunk meg.


N/35

2018. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmikor. Ugyanis sosem volt, soha nem is lesz szeretőm, még szimpla megcsalásba se megyek bele. Ha a partnerem már annyira unalmas, hogy más lányok társaságára vágyok helyette, akkor szimplán szakítok vele azt csá. 😎
2018. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. alkalom után.
2018. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Amikortol egy szanalmas undorito sz@rdarabnak is ereznem magam egyuttal.
2018. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Sok éve együtt vagyunk, nem vagyunk fiatalok, közel az 50-hez. Neki felesége van, én független. Amikor bemutat valakinek, vagy beszél rólam másnak, barátnőjeként emleget. Én páromnak nevezem.

Szerető? Ez sokkal több annál.

Na pontozhattok, pont nem érdekel😁

2018. okt. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mas ferje a parod ?

Lehetetlen

Szabad nokent ennyivel beered ? Szomoru

2018. okt. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!