Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit veszel a szeretődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit veszel a szeretődnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem Szeretőm van, hanem Szerelmem vagy maximum Barátnőm, amugy ékszert...
2010. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férjem van. Többet érek annál, hogy szerető legyek.
2010. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Titokzoknit.
2010. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en szereto vagyok, senkinek nem ajanlom az ilyen kapcsolatot... Ajandekot meg plane nem varok el, orulok ha velem van


egy szomoru srac

2010. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hey, szomorú srác!

Most az egyszer alpári módon fogom megfogalmazni mondandómat, és kérlek ne keress kifogásolnivalót pillanatnyi triviálisságomban. A következő mondatot mindenféle igényesség, és intelligencia tudósítás NÉLKÜL írom le:

K*rd ki a p*csába azt a szemét k*rvát, nehogy emiatt szomorú légy...

2010. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerető vagyok immáron 3 éve és nem csak egy lánynak / nőnek vagyok a szeretője, hanem összesen 4 nek, és élvezem, szabad vagyok , kötetlen, megvan a heti 3x a szex másképp a kielégülésem, mindig van ki eljöjjön velem buliba szórakozni, vagy kirándulni...én egyenlőre élvezem így az életet! Majd egyszer ha meg akar állapodni keresek egy normális lányt.


Arra sajnos már rég rájöttem, hogy egyik csaj sem hagyná ott a pasiját vagy a férjét de nem is érdekel...ők is szeretnek velem lenni, nem csak szex miatt hanem esetleg kirándulni is.


Ajándékot nem kapnak mert érdekes lenne ha hazaállítanának mondjuk egy parfümmel, háát a barátnémtól kaptam.....elmegyünk vacsizni veszek estére egy jó pezsgőt vagy bort azt lesz egy szép esténk ....

2010. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!