Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben a helyzetben elválnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben elválnál vagy halgatnál és megmentenéd a házasságod?

Figyelt kérdés

Megcsaltam tegnap a munkahelyemen a munkatársammal a férjem.Nem akartam de annyi probléma össze jött hogy egyszerűen engedtem a kisértésnek mert végre nem kellet megfelelni az elvárásoknak, végre nőnek éreztem magam mert úgy éreztem hogy végre valaki meghalgat,nem veszekszik velem mindenért.Mi a fenét tegyek? Mit tennétek ha lenne már egy 8 éves gyereket is + hitel a házon?Megmentenéd mégha a férjeddel hiába is beszélsz semmit nem változik? Vagy rúgjak fel az egész eddigi életem?

29n


2018. okt. 27. 00:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

De miért nem tudtál megálljt parancsolni a nemi szervednek? Megérte 20-30 perc élvezet 20-30 tonna lelkiismeret-furdalásért cserébe?

Ha volt bátorságod megcsalni, vállald a következményeket is. Úgy fair, ha elmondod neki, aztán majd eldönti, hogy mit szeretne.

2018. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Több volt mint 30 perc.

Egyébként ez az hogy nem kellet bátorság,csak történtek az események és miután eljöttünk az irodából akkor esett le mit is tettem

2018. okt. 27. 00:30
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

A hazassagotokban ez a megcsalas mar csak egy sokadik porszem, nem is ez a lenyeges.

Az a lenyegesebb, hogy mi vezetett odaig, ahol most tart a kapcsolatod a ferjeddel.

Es hogy akarod megmenteni? Csak mert egyedul nem fog menni, a ferjed meg cseszik ra.

2018. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Elválnék. Ha csak utólag esik le neked, hogy mit tettél, akkor már az égvilágon semmit sem jelent neked a férjed. Ilyen kapcsolatban meg kár benne maradni, a gyereknek sem jó.
2018. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Az én unokatestvérem ugyan ilyen helyzetben van, csak neki 3 gyereke van, és passz hogy megcsalta-e a férjét. A lényeg, hogy ez egy nehéz szituáció, mert lehet tudod ott a gyermek, mégis nem bírod elviselni a férjed.

Lehetne enyhítő ok emiatt, hogy megcsaltad, de nem ez lett volna a megoldás. Nyilván az ember ilyenkor valamennyire önző és a maga örömét akarja, de előbb a férjeddel kellett volna megbeszélned mindent, mielőtt ezt meglépted.

Mamám mindig azt szokta mondani akkor, amikor én meglepődöm mennyi évig együtt voltak a papával: "Bizony, pedig mi is elválhattunk volna, de mindig a gyerekeket tartottuk inkább szem előtt, hogy nekik hogy kell majd felnőniük."

Mindenképpen próbáljátok ketten rendbe hozni ezt a házasságot, beszéljétek meg vagy menjetek terápiára akármi. A kérdés amiket fel kell tenned magadnak:

1. Ilyen volt a házasság előtt is?

2. Ha nem, miért viselkedik úgy most ahogy?

3. Hogy lehetnétek újra boldogok?


Nyilvánvalóan valamiért hozzá kellett menned, tehát előtte boldogok voltatok. Mi változott azóta?

Mindketten határozzátok meg, hogy milyen kompromisszumokat vagytok hajlandóak kötni azért, hogy minden olyan legyen mint régen.

Csak a legvégső esetben ajánlom a válást, ha tényleg nem segít más és hajthatatlan.

2018. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Még azzal érvel, hogy több volt, mint 30 perc... 😃 Sírok. 😂 Kellett két t. Szexualizálja a szemeimet.
2018. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hogy ni vezetett idáig? Hogy hiába szólok bármiért nem hallgat rám, azt mondja jó holott cseszik rá.Hogy ha valamit merek tőle kérni akkor miért zargatom, hisz ő fáradt de a barátjai fontosabbak mint mi.Azt hiszem 2 éve tört el teljesen bennem valami mikor készültem a házassági évfordulónkra, vacsi, romantika, meg egy szexi fehérneműt is vettem. Ígérte aznap haza jön, jött is hajnali 1kor tök részegen mert a barátaival ment inkább foci mecsre. És sorolhatnám napestig.
2018. okt. 27. 00:39
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Megtanulnék helyesen írni. Jajjjjj.
2018. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam volna a munkatárssal valo hetyegés előtt.
2018. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Te is előbb baszol félre, mint gondolkozol.Nem tudom felfogni, hogy nagyon sokan miért a félrekefélésben látják a megoldást egy szar kapcsolatban.Ezzel Szerinted jobb irányba terelődött az, ami rossz?Ha a kedves férjed nem tesz semmit azért, hogy a problémáitok megoldódjanak, akkor mire vársz még?Tapsra?Tapsoljak neked, hogy elindulj végre a változtatás útján?29 évesen illene már felnőtt emberként viselkedni végre.
2018. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!