Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sosem voltam még ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam még ilyen helyzetben. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyok a párommal, tulajdonképpen együtt is élünk. Nagyon csúnyán néz ki leírva, de sokszor azt érzem, hogy csak a megszokás és a biztonság miatt vagyok vele. Szeretem is, mert mostmár jó hozzám, de a régi sérelmek miatt én már nem építek rá és ami azt illeti, már családot sem tudok vele elképzelni.

És akkor most jöhet a szappanopera... vannak a páromnak gyerekkori barátai. Egy hete voltunk együtt bulizni, én ritkán találkozok velük, jólesett velük lenni, a párom kiütötte magát, hazavittek minket, ő elaludt. Kicsivel később hívott az egyik barátja, hogy nem megyek-e velük még bulizni. Hát mondom persze hogy de, annyira megörültem neki, hogy ezek szerint bírnak. Esküszöm, annyira kis ártatlan fiúkról van szó, hogy sosem gondoltam volna, hogy bármelyik is veszélyes lehet, vagy hogy valamelyikük belerondítana egy évtizedes barátságba, de mégis egyikük kikezdett velem. Bevallotta, hogy tetszek neki és azt mondta, engem jobban szeret mint a barátját, mivel megkérdeztem, hogy mégis hogy teheti ezt. Csókot kért, közeledett felém, de rámhagyta, hogy lépjek. Teljesen sokkot kaptam, beakadt a lemez és azt hajtogattam, hogy "mi ez?? Egy kib.szott teszt??", egy idő után meg fogtam magam és hazasétáltam a szórakozóhelyről.

Hajnalban még írt üzenetet, hogy kérleljen, ne hagyjuk ennyiben, de nem válaszoltam.

A legeslegrosszabb, hogy ő az a srác, aki tetszett mindigis. És amikor a párom rosszul bánt velem, ő akkoris kedves volt hozzám. És olyankor róla álmodoztam. Kedves, szelíd, okos és helyes fiú. Egész héten azon gondolkoztam, hogy mit írjak neki, bár tudom, hogy ez így a legfairebb, ha nem teszem.

Még lóg a levegőben egy meghívás, legszívesebben rákérdeznék, hogy így is jön-e hozzánk vendégségbe, bár ezt hogy leírva látom, elég beteg gondolat, illetve ő meg elhívott engem még az affair előtt, hogy menjek vele valami buliba.

Legszívesebben megkérdezném ezeket tőle és elmondanám neki, hogy a buli óta rajta kattogok és hogy ezt mégis hogyan tervezte... ti mit tennétek?

27 éves lány vagyok


2018. okt. 25. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Le kell zárnod a régi kapcsolatot,ha már nem szereted és normálisan közölnöd a pároddal.Amíg az előző nincs lezárva ne menj bele az újba.Ne csinálj magadból ribit.
2018. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálnék nem óvodásként hanem felnőttként viselkedni.
2018. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg 27 éves vagy?A leírtak alapján 15-nek gondoltalak.És Meddig szándékozol még dagonyázni a szarban kérdező?Nem alapozol már rá, családot sem tudsz már vele elképzelni.Akkor mire vársz?A csodára?Az bizony nem lesz.Ébredj fel.
2018. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tök jogos amúgy minden amit írtatok, köszi :) Valóban ovisnak érzem magam most. Gáz.
2018. okt. 25. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Te egy olyan ember vagy, aki tudja a választ a gondjaira, de mégsem azt csinálja. Akkor szenvedj, ha az úgy jobb.
2018. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Majom hasonlat akarsz lenni aki nem engedi el a régi biztos ágat míg jól meg nem fogta a másikat? Te már rég túl léptél fejben a párodon ha mással kezdenél miközben még vele vagy papíron.. És elég gáz h a barátait nézed ki újításnak h még a barátságát is tönkre vágd. De a nőket magukon kívül semmi nem érdekli sajnos csak használtok minket amíg érdek van..
2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Esküszöm,nem is értem mit gondoltam. Egyszerűen lesokkolt az egész,mert ez így sosem fordult meg a fejemben. Csak annyit szeretnék felhozni mentségemre,hogy én soha nem kezdtem volna vele és nem is reménykedtem benne,hogy valaha is lenne köztünk bármi.

De teljesen igazatok van. Úgy viselkedek mint egy buta r.banc és az a ciki,hogy magamtól ezt észre sem vettem. Köszi

2018. okt. 25. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két pasit, és ezt a társaságot is kukázd.


A régivel szerintem vége, az új meg egy kígyó.Aki egy barátot képes hátbaszúrni minden további nélkül, akár hogy is méz ki.


Mind két pasi kuka. Nevető 3. lesz a befutó-figyeld meg. De ne légy ostoba.

2018. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is azt kellene őszintén bevallanod,hogy ezzel a hapsival történt találkozó előtt is ugyanígy vélekedtél volna a barátodról,vagy esetleg ez most negatív irányba mozdította el a véleményedet róla?

Ha eddig is így,akkor mond meg neki őszintén,ne rabold az ő idejét sem,megérdemel ennyit 4 év után.

Ahogy előttem is leírták,egy igazi férfi soha nem fog rámenni egy barátjának a nőjére,ne akarj egy jellemtelen emberrel összejönni.

Amennyiben az új fellángolásod miatt vélekedsz így a barátodról(mi ezt nem tudhatjuk,de sok ember képes leírni az exét,ha felvillan egy új),akkor értékeld át a kapcsolatodat!

2018. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Pedig Te is tudod mit kell tenned:)


Szépen lezárod az előzőt, és ha már kész vagy egy új kapcsolatra, megpróbálni a sráccal. Kérdés, hogy ő mennyire gondolja komolyan?

2018. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!