Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehet alapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet alapos a gyanúm, hogy megcsal az egyik kollégájával?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok a párom 30, 13 éve vagyunk együtt(10 éve együtt is lakunk)

Mostanában sokat jár el a kollégáival szórakozni(kb olyan heti szinten)

Azt tudni kell róla, hogy egy elég vagány, nagy dumás csaj, aki nem az a sértődékeny fajta és lehet ugratni.

A munkahelyen csak ő meg egy idősebb nő vannak közvetlen kapcsolatban a "fizikai munkásokkal" akik mind férfiak különböző korúak.

Párom nem egy hú de bomba nő de még is mindenkit le vesz a lábáról, az egyéniségével.


A lényeg, hogy mielőtt itt kezdett dolgozni nem volt az hogy annyira el akart volna járni szórakozni.

Az utóbbi pár hónapban jött rá ez a dili.

Én nem vagyok az a nagy bulizós.

Mielőtt össze jöttünk volna sokat járt szórakozni. Lehet hogy tényleg csak hiányzik neki a bulizás, ilyen jellegű ki kapcsolódás??


2018. okt. 30. 23:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.

Szokta mesélni, hogy meg dicsérik milyen csinos,meg hasonlók.

Van pár srác akikkel facen is szokott beszélgetni.

2018. okt. 30. 23:29
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
A haja milyen? Az esetek 99%-ban ha egy nő számottevően megváltoztatja a haját, akkor pasi van a dologban. Kirittyenti magát? Nem biztos, hogy félreqr, lehet csak unja a kapcsolatot.
2018. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Ja, hogy chatel pasikkal. Kivágnám, mint macskát szarni. Ne fecsegjen férfiakkal, csak ha muszáj, pl. munkahely, hivatal.
2018. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Alapból mindig sminkeli magát, sötét barna haja van ezüst szőke melírral.

Tavaly kezdte el melíroztatni a haját, előtte olyan igazi piros volt neki.

Előtte meg lila, szóval szerintem ez a hajas téma nem jön be.

2018. okt. 30. 23:34
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem napi szinten beszél velük de néha szokott.

Meg pl nem látom, hogy kik az ismerősei mert le van neki tiltva hogy bárki lássa

2018. okt. 30. 23:35
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha megváltozik a viselkedése pl titkolózik nem mond el mindent ki megy telefonálni nem előtted beszél ilyesmik .De ha ő ilyen akkor ilyen is marad .Ha nem tudsz együttèlni igy vele akkor nem passzoltok össze.Ő majd talál majd magához hasonló bulizós pasit te meg magadhoz hasonló visszafogott csajt aki nem csak bulizgatni akar .
2018. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tényleg egy hihetetlenül temperamentumos nő.

De én pont ezt szerettem meg benne. Azt hittem, hogy mostanra le csillapodik, de úgy veszem észre hogy talán még se.

Ő tényleg olyan nő akinél a belső többet ér mint a külső.

2018. okt. 30. 23:43
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hiányzott neki a buli, most tálalt hozzá embereket. Héti 1 alkalom nm sok szerintem.
2018. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Legyezgeti a hiúságát,hogy körülzsongják,ez hiányzik neki.Nálunk egypáran ilyen alkalmakkor jöttek össze.Szerintem azért figyelj,mert soha nem lehet tudni.Állj elő te is programokkal,kíváncsi lennék rá veled mennyire van kedve elmenni ide-oda,ez jó szűrő lenne.
2018. okt. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
mi az az ezüst szőke?
2018. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!