Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyik kollegájával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyik kollegájával és annak húgával menne moziba. Ha tiltom az a baj, ha engedem akkor az meg nekem baj. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm (25) és én (25) 6 és fél éve vagyunk együtt. Minap nem akartam megnézni egy filmet a moziban és pár nappal később kérdezte, hogy elmehetne e a kollegáival..Mondtam, hogy persze, ez sosem zavart. Tegnap pedig szólt, hogy egyik kollegájával megy és annak a húgával. túl gondolom ezt az egészet, vagy pedig reálisan látom a dolgokat. Előzőleg pár hónapig a kelleténél kicsit többet veszekedtünk, én is megbántottam és ő is engem. Azóta én úgy gondolom ezen túljutottunk. Szerinte ebben a moziban nincs semmi, állítása szerint a srácnak is van barátnője akibe halálosan szerelmes.

2015. ápr. 2. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod,hadd menjen,főleg hogy nem ketten mennek.
2015. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engedd el nem kell félned semmitől
2015. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne menne? Mit kell ezen filózni???
2015. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyeneken felesleges parázni szerintem, túlreagálod.
2015. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagy menjen... De csak szolok, a kollega huga, majd valami uton modon veletlenul sajnos nem tudott menni, szoval ketten mentek...
2015. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtámadott a zöld szemű szörnyeteg! Féltékeny vagy, amiből az lesz, hogy meg fog csalni. Mit aggódsz? Ha félre akar dugni, félre fog és nem fogsz tudni róla.
2015. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy tényleg semmi, vagy azért mondja a hugica+másik halál szerelmes szöveget, hogy elterelje a figyelmet és nem csak mozi miatt megy.
2015. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Missi_Key ***** válasza:

o.@

engedélyt kér tőled hogy elmenjen valahova?

a dom-ja vagy vagy ilyenek? mert akkor normális, egyépként viszont elég fura.....mondhatni betegesen féltékeny lehetsz...

2015. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értettem, mert nem kell engedélyt kérnie én is nagyon meglepődtem. Nem vagyok betegesen féltékeny, oda megy ahova akar, csak ez így nekem kicsit furcsa, de lehet én misztifikálom túl a dolgokat.
2015. ápr. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!