Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belefér a férfi részérôl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a férfi részérôl, hogy ilyeneket mondjon?

Figyelt kérdés
Szex kapcsolatba, foglalt férfitól belefér, hogy a szeretônek azt mondja, hiànyoznàl, nem akarlak megbàntani, mert nem ezt érdelmed és ezekhez hasonlók...?
2018. nov. 1. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha mondta, akkor belefer.
2018. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Belefér. Úgy sem gondolja komolyan. Csak azért mondja nehogy elpártoljon mellőle a kényelmes ingyen lyuk. Gerinctelen férfi aki ilyet csinál, nem is szabad többet várni tőle. Csak úgy mint a párkapcsolata, te sem érsz neki semmit. Ha lenne egy kis gerince és szavahihető ember lenne akkor nem tartana fent senkivel szexkapcsolatot a párkapcsolata mellett. Majd rájössz te is.
2018. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Hitegeti az ingyen barlangot.
2018. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem lep meg, hogy fogalmatok sincs a helyzetrôl mégis ítélkeztek. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre minek firkàlsz ide?
2018. nov. 1. 13:54
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kèrdező!


Minden bántás nèlkül-csatlakozom az előttem szólókhoz.Pont azèrt,mert volt benne rèszem.Igen,ilyenkor sok mindent mondanak,csak sajnos ezeket a szèp szavakat tanácsos nem elhinni.Ha nem akarna megbántani,le sem feküdt volna veled.A többi is csak rizsa,hogy lerázzon.Most mèg nem hiszed el,de mikor majd más nőnek jópofáskodik,rájössz,hogy igazunk volt.

2018. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Ja hogy ez neked ítélkezés és nem ilyen válaszokat vártál...

Akkor tessék: Persze, belefér, nagyon szeret téged, a barátnőjével csak kényszerből van együtt, fogva tarja, de te vagy neki az igazi, az egyetlen.

2018. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1es,5ös köszönöm a normàlis hangnemű vàlaszt.
2018. nov. 1. 14:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajat tapasztalat kerdezö:

Azért mondja mert egy szeretö vagy

Nagyon könnyen burithatnád az eddigi életèt a pàrjànàl

Jo vagy neki szexre,ès azért probal kedves lenni nehogy elmérgesedjen

a viszonyotok mert fél a segge hogy lebuktatod.

Innen làtszik minden hütlen ember gyàva.

Egyszer véget èr a viszonyotok ès reméli ha ilyem kedves volt veled mindig könnyebben fogod venni es nem kell paràznia miattad hanem elfogadod majd.

Mert köztudott nagyon sok szeretö burit amikor dobja a pasi.

Csak ezt probalja meg elkerülni

2018. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagy vonalakba leírom akkor a sztorit.

Több mint 10 éve van együtt a nővel, aki a menyasszonya.

Direkt nem akarok részleteket írni, nem szeretném ha ráismerne valaki.

A nő egy baleset során maradandó sérüléseket szenvedett.

Ez már eljegyzés után, de még esküvő előtt volt. Gyerek nem volt, és ez után nem is lehetett már.

Megmondta hogy nem fogja elhagyni, mert rá van utalva a nő.

Le van százalékolva, dolgozni nem tud, de el tudja látni magát,ebben csak ritkán szorul segítségre.

Szex szinte teljesen megszűnt.

Így jöttem én a képbe. Nem akarok tőle kapcsolatot, és azt se hogy elhagyja. Ezt ő is tudja. Mégis úgy érzem jobban kötődik hozzám.

Soha nem borítanám a bilit, és ha mégis megtenném, akkor sem mennék vele semmire, a nőnek lenne a legnagyobb baj ha elhagyná. Az idős szülein kívül senkije nincs.

Azt gondolhatja mindenki hogy a férfinek sokkal könnyebb lenne lelépni. Mégsem teszi, igen félrelép, és én sem vagyok a megcsalások mellett, mégis úgy látom itt ez a "legjobb vagy legegyszerűbb" "megoldás".

Ismerem a nőt is, és ismertem a sztorit is még mielőtt ez kialakult volna köztünk, tehát nem kitalált beetetésről van szó.

2018. nov. 1. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
hát, ha ennyire egyértelmű a sztori, ismered a feleket és a körülményeket, akkor minek tetted fel ezt a kérdést?
2018. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!