Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha egy férfi ilyeneke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi ilyeneket ír első online beszélgetés alatt?

Figyelt kérdés
Meg kérdezett tőlem pár dolgot amire válaszoltam, aztán rávágta hogy mennyi bennünk a hasonlóság. Meg azt írja hogy kedves és gyönyörű vagyok, és egyszer már szívet is küldött.
2018. jún. 25. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK KATEGÓRIA!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mert szerinted annyira elképzelhetetlen, hogy tényleg vannak köztetek hasonlóságot?

Ha ennyire bizalmatlan és hitetlenkedő vagy, akkor meg minek ismerkedsz neten?

Bármit fognak írni, de folyton meg fogod azt kérdőjelezni?

2018. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be akar vágódni, csak sajnos túlzásba viszi, amivel ellenkező hatást ért el, ha jól következtetek a szavaidból.


Ha így van, akkor megkérheted rá, hogy picit lassítson, mert neked több időre van szükséged, vagy hasonló.. 🙂

2018. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyszer belefutottam ilyenbe. Azt reszletezte, mennyi hasonlosag van bennuk es en vagyok elete alma. Aztan kiderult, felesege van, gyerekek.

Az ismeretlenul ilyeneket irokat jo nagy ivben kerulni. Nem is ismer. Vagy teged nez hulyenek vagy o hulye.

2018. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az... Én így nyitok... "Hozzám jösz Feleségül, holnap tali az oltárnál?" :D
2018. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!