Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Észrevettem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy a párom mobilja ha velem van mindig repülő módban van. Kell gyanakodnom?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben arra gyanakodnék, hogy azért teszi repülő módba, hogy ne zavarja senki miközben veled töltheti az idejét.
2018. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Land of Confusion kezd egyre szimpatikusabba valni!

Egyetertek vele. Lehet, hogy megtisztel annyival, hogy kikapcsolja a zavaro tenyezoket, amikor veled van.


Amugy meg en pl majdnem mindig repulo modban vagyok. Nem azert van mobilom, hogy allandoan zavarjanak, hanem azert, hogy ha telefonalni akarok, akkor legyen keznel.

Biztos vannak meg masok is, akik nem nottek ossze a telefonjukkal.

2018. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem gyanús lenne.
2018. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Egyszeruen kerdezz ra egyszer h hh repulo uzemmodban vagy nem baj ha igy senki nem tud elerni? Es ennyi ahogy reagal tudni fogod h kellene e. Szerintem is inkbb az amit a fentiek irtak parommal mi igy gyakran tesszuk abba h ne zavarjon minket senki
2018. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Miért is kéne? Bízhatsz benne. Én is mindig így használom, nehogy zavarjanak amikor nem egyedül vagyok, ennyi tisztelet jár a másiknak.
2018. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Van már Ne zavarj mód is, szóval ezt loser barátunk, Land benézte.
2018. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Mire kellene gyanakodni?
2018. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Furcsa. Ha miattad teszi, akkor miért nem ne zavarj módot állít be?
2018. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

amikor veled tölti az idejét, akkor a felhők között, a mennyben érzi magát


mint egy repülőn


ezért teszi repülő módba

2018. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Van néma üzemmód is, emiatt nem kell repülő üzemmódba tenni a telefont.


Lehetséges, hogy tényleg nem akarja, hogy zavarják miközben veled van. De sajnos az is lehetséges, hogy fél, hogy olyan hívást, üzenetet kap, amit nem szeretné, hogy láss.


Akármennyire is pozitív akarok lenni, a legtöbbször pont amiatt van, mert van valaki, vagy valami a háttérben amit "rejtegetni" akar előled. Gondolom okkal.

2018. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!