Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hetekben észrevettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetekben észrevettem, hogy a gyerekkori barátnőmnek bejön a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen találkozni beszélni vele ,pláne meg az otthonunkba hívni,fogadni.Nagyon sokm erre utaló jel volt már és már mások mism említették,hn így van...már a férjem is mondta,h ő is észrevette,de én még mindig nem tudom ezt elhinni.Pedig nagyon úgy néz ki igaz.Mit tegyek mert kézzenfogható bizonyítékom nincsen,de még is pontot kéne tennem az ügy végére.Hogy buktassam le vagy nilyenkor mit érdemes figyelni.Témában jártas segítségét nészrevételét kérnémm akár ilyenn történmetet is leirhattok.Tanácstalan vagyok.

2017. márc. 11. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A haver csajt már kérdezted é ?

30/f

2017. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjed ha nem akar megcsalni, akkor mitől félsz? Azért is csókolgasd előtte, azt majd a fejéhez kap.
2017. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Mit kell ezen lebuktatni?

Csóri nem tehet róla!!

2017. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én őt erről nem kérdeztem mert biztos,h nem mondaná meg őszintén azt amit érez.Nem attól félek,h a férjem megcsal vele hanem egy ilyen emberrel nem akarok barátkozni ha ez most tényleg igaz.
2017. márc. 11. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tagadni fog, ha így van, de a reakció is információ.

30/f

2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem minden barátnőm odavan a férjemért.

Imádják és mondják is! :)

Emiatt biztos nem szakítok meg gyerekkori barátságokat, sőt még hízelgőnek is tartom.

Egyébként nagyon nem mindegy, hogy csak tetszik neki, vagy le akar vele feküdni és elszedni tőled.

Ameddig a férjed erre nem vevő, addig nyugodtan aludjál!

2017. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is gondold át, hogy mennyire megbízható a barátnőd! A javadat akarja, vagy hasznot húzni belőled?
2017. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Barátságban sokszor megesik, hogy azonos a csajok ízlése. Ha korrekt, felnőtt nők vagytok, akkor ettől függetlenül nincs mitől félni. Lehet, hogy nem tudja megfelelően palástolni a benyomásait, vannak ilyen "nyitott könyv" emberek, de ennyi.

Mi is simán eldicsérgetjük egymás férjeit/vőlegényeit, de valahogy még sosem jutott eszembe, hogy bármelyik srácot is megpróbáljam felszedni a párom helyett, pedig oltári jó pasi mind, nemhiába egy a baráti kör évek óta. :)

(Ja, és hasonlóan biztos vagyok benne, hogy az én páromat se szedné el senki a barátnők közül, úgyhogy nyugodtan alszom akkor is, ha együtt vagyunk csapatban. :) )


Szóval, ha tényleg _barátnő_ az a barátnő, akkor nincs miért aggódni. Ha csak valami ismerős csajszi, akkor meg ne fájjon a lelked, amiért lekoptatod.

2017. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
En rakerdeznek kemenyen, hogy rastartolt a ferjemre? Csak mert masok is mondtak, es en is eszrevettem ezt meg azt... Ha letagadja nem baj, akkor mondanam neki, hogy oke, de akkor ne viselkedjen vele felreerthetoen. Ezutan vagy leall, vagy nem erdemes vele baratkozni.
2017. márc. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
82%

Miért, kikezdett a férjeddel? Mert ha nem, csak esetleg látszik rajta és vannak jelek h bejön neki, hát Istenem, az ember nem tudja szabályozni ki tetszik neki...de ha konkrétan nem kezd ki vele és nem tesz lépéseket akkor szerintem nincs miért kibabrálni vele. Nekem is van haverom, akinek marhára bejön a barátnője, mégsem kezdenék ki vele, mert ő a haverom barátnője.

29F

2017. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!