Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nős férfinak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfinak van egy szeretője. Otthon a feleséggel már 10-12 éve nincs szex. Szerintetek? Hihető? /előtte volt már egy pár szeretői kapcsolata/

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem hihető, tipikus duma, a megcsalók 90%-a használja ugyanezt a kifogást.

2. Teljesen mindegy, van-e otthon szex vagy nincs, egy olyan nő, aki többre tartja magát egy taknyos zsebkendőnél nem lesz egy ilyen gerinctelen hulladék szeretője.

2018. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

te ki vagy ebben a sztoriban?


mert ha a szerető, gratulálhatsz magadnak.


ha meg a megcsaló, akkor ásd el magad.


ha a szenvedő feleség, akkor meg menekülj.

2018. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi hihető?

Hogy a férfinak 10-12 éve meghalt a házassága?

Igen, van ilyen.


Hogy van szeretője?

Ehhez sok férfinál nem kell 10-12 év szexmegvonás sem.

2018. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
De azt is feltételezném, hogy az asszony már rég félrek**úr....
2018. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Hihető, igen. Szerintem nagyon sok házasságban nincs szex, bár ez elég hosszú idő, de nem lehet tudni a hátterét.


Azt azért nem értem,hogy amennyiben több szeretői kapcsolata volt miért is nem válnak el?Tudom, nem egyszerű felbontani egy házasságot, de ha a férjnek ennyire fontos a szex (ami természetes), a feleség pedig valami miatt ezt nem tudja nyújtani, vagy egyszerűen csak elhidegültek egymástól, nincs értelme fenntartani a házasságot.


Véleményt mondani lehet, de nem tudjuk az igazat, és a hátterét sem.

2018. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de ha újra születnék olyan messze elkerülnék minden házasságot amennyire csak lehetséges.
2018. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

1es és 2es válaszoló soha nem volt hasonló helyzetben, nem is tudom miért válaszolnak :(


igen hihető.

rengetegen vannak szex nélküli házasságban, és nem minden fekete vagy fehér.

2018. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
ásd el magad kérdező
2018. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, a pali totál őszinte, amúgy meg halálosan szerelmes beléd, és a kövi kefélés után azonnal válik, és elvesz téged feleségül!!!!4!4!!!
2018. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért ássa el magát?

Sok kis erkölcs csősz. Mindenki azzal kefél akivel akar, ott és amikor. Feleség? Férj? Ezek a szavak még jelentenek valamit? Ugyan már.


Én 17 évig voltam hűséges, és még egy jó szót sem kaptam. Magam részéről nagyívben teszek már minden "becsületes" dologra.

2018. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!