Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokszor gondolok párom barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor gondolok párom barátjára. Mit csináljak, hogy ne vonzódjak hozzá? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eleinte egyáltalán nem volt szimpatikus a férfi amikor a párom bemutott neki,de ahogy egyre többet találkoztunk annál jobban tetszett. Teljesen átlagos, egyáltalán nem egy szépfiú mégis annyira megfogott a személyisége. Jókat lehet vele beszélgetni, humoros és pár hónapja nem éreztem így, de már szexuálisan is mozgatja a fantáziámat.

Párommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, csak azért nem jutott ez a szitu tovább gondolatnál, mert nem tudnám megtenni ezt vele, annál sokkal jobban tisztelem/szeretem. Mit csináljak, hogy ezek a gondolatok megszűnjenek? Nem tudom teljesen elkerülni mindig. Ti voltatok már így? Mi lett a vége? Lefeküdtetek vagy elmúlt az érzés?



2018. okt. 29. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tekints rá mint a kisöcsédre, tekints rá nemtelenn.
2018. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, meggyalullak én és akkor nem kell vele félreqrnod.
2018. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó sokszor kerültem már ilyen helyzetbe. Elmúlik idővel. De ahol megvan a kémia, ott mindig is meglesz, csak rajtad múlik, hogy mennyire szítod fel a parazsat.
2018. okt. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az csak és kizárólag eldöntés kérdése, hogy hogyan tekintesz rá, miként viszonyulsz hozzá... az érzéseidet persze nehéz lesz elmúlasztani, de idővel az is menni fog.
2018. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja voll. Ugyanebbe a helyzetbe kerültem.

Gondoltam én is, hogy majd alábbhagy... hát nem. Amikor összefutottunk, újra kezdődött elölről. Utáltam, hogy még csak kizárni sem tudtam az életemből, mert a a párom gyakran felhozta vagy elhívta...


Nem megyek bele most, de nagyon ramatyul éreztem magam sokáig lelkileg, mert nagyon sokszor az eszembe jutott, és ez ment elég sokáig, hiába próbáltam a negatív dolgira összpontosítani, nem ment. Aztán egy ideje levágtam szinte teljesen a dolgot, ha van olyan találka, lemondom ha tudom, mert tudom, hogy felkavar kicsit mindig ilyenkor. Elfogadtam, hogy a kémia nagyon működik nála.


Egyébként talán arra világít rá, hogy a kapcsolatból hiányzik valami ( szenvedély, szex, akármi, neked kell tudnod). Ha minden tökéletes, akkor nem üti fel ennyire a fejét ez a dolog másnál. Én az utóbbi időben az ő ignorálásával, és a páromra koncentrálással, beszélgetésekkel, együtt töltött idővel már jobban vagyok. ÉS fejben el kellett döntenem a jövőre nézve, hogy mit szeretnék. A páromat szeretném, ezért döntöttem így.


Ezt a kérdést kell neked is lerendezned magadban. Ha ez megvan, akkor pedig aszerint viselkedned. Még az is lehet persze, hogy nem a párod való melléd, de ezt neked kell kiderítened. És jobb lerendezned magadban fejben először, és csak utána lépned bármit is, mert különben csak még nagyobb kakikba kevered majd magad, ami ebben a helyzetben elég könnyen megeshet..

N

2018. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell, hogy egy hiány miatt keletkezzen benned a vágy.


Vannak emberek, akiknek nem elégséges egy partner, szükségük van egy fő, és egy mellék kapcsolatra is. Náluk csak az a fontos, hogy pontosan tudják, melyik poartnerük melyik kapcsolatuk, és természetesen úgy tisztességes, ha ezt a partnerek is tudják magukról :)


Ha van kedved, akkor privátban folytathatjuk a beszélgetést.


Lajos

2018. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!