Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti összehasonlítjátok külső-be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összehasonlítjátok külső-belső tulajdoságok alapján magatokat a párotok szeretőjével? Mi a mérleg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mérleg?

Ostobák,naívak,és könnyen bedölnek egy kis szép szónak :)

2018. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Kezdjük ott, hogy ha a páromnak szeretője lenne, akkor onnantól kezdve nem a párom, hogy ez számomra kiderül. De még ekkor se voltam hajlandó időt tölteni azal, hogy a lányhoz hasonlítsam magam. Őt ugyanúgy átverte az exem, mint engem, mégis szóbaállt vele azután is, hogy kiderült, én pedig aztán nem sajnáltam tőle ezt a jellemtelen, hazug férget.
2018. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is lenne ra alkalom hogy egy mondatban szerepeljen a parom es szereto szavak.
2018. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki összehasonlítja magát ha ilyen helyzetbe kerül. Először persze jöhet a jelenet, ilyen olyan végkimenetellel. De amint felocsúdik a sokkból az illető, tuti összeméri magát.

Azért a szövegértésen van még mit dolgozia egyeseknek. Az előítéleteket nem is említve.

2018. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
#4 ezt cafolnam.Pedig engem egy 11evvel fiatalabbra cserelt le. Ismertem a csajt elotte,ha nagyon vegiggondolom kulsore/belsore sem jobb nalam (nyugodtan mondhatom h szerintem jobb csaj vagyok es foleg gerincesebb),soha nem ostoroztam magam h biztos azert mert o alacsonyabb v kisebb a melle,egyszeruen mas volt mint en.Es ezt akkor es ott elfogadtam amikor kimondtuk h vege, mert ot valasztja a ferjem. Az hasonlitgat akinek alacsony az onbecsulese. Szerintem onnantol h vege egy kapcsolatnak,teljesen folosleges onmagunk ostorozasa v lefitymalasa az ujjal szemben. Neha csak masra vagynak a ferfiak.
2018. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más. Egészségesen szerintem mindenki hasonlítgatja magát másokhoz, hogy mivel jobb vagy rosszabb tőle.

Lehet szebb vagy fiatalabb, de valószínű valami nincs rendben nála agyilag vagy lelkileg, ha bele megy ilyen kapcsolatba.

2018. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!