Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúly? Miért nem mennek le...

Túlsúly? Miért nem mennek le a kilók? Elég ennyi edzés? Belső comra gyakorlatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több kérdésem is lenne.

1. 75kg vagyok körülbelül, ami a magasságomhoz és a koromhoz képest 10-15 kg-val több a normálisnál. Ennek ellenére nem "lötyög rajtam a bőr" és feszesek a végtagjaim, fenekem stb.. izmos vagyok mindenhol, szerintem izmosabb mint a normál. Szerintetek lehet, hogy emiatt tűnik ennyinek a kg?

2. Látom magamon a változást és más emberek is, de a mérleg havonta maximum 3-4 kg-val mutat kevesebbet, holott az eredmény legalább 6-7 kg-nak felel meg. Ez normális?

3. Hetente 5 nap 2órás edzés konditeremben egészséges életmód mellett jó módszer?

4. Belső comb formálásra valaki tudna mondani valamilyen gyakorlatot?

Előre is megköszönöm a válaszokat:)



2015. máj. 30. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha feszes vagy, akkor izmos is, a hájasak löttyedtek. Az izomnak is súlya van.


Hogy érted ezt a 6-7kg-nak felel meget?

2015. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősök kérdezik mindig, hogy hány kg-ot fogytál.. erre mindig az a válaszom, hogy 3-4kg-ot amennyit a mérleg mutat. Ők mindig meglepetten válaszolják, hogy többnek látszik. (Mintha 6-7kg is lement volna) és én is így érzem.
2015. máj. 30. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt mondja, hogy ő izmos és feszes, és csak azért nehezebb 20 kilóval a normálisnál... ehhez képest a kőkeményen edző, valóban izmos fitneszes csajok is max. 55-60 kilót nyomnak. Úgyhogy nem, te nem az izomtól vagy 75 kg. A feszes bőr sem jelent semmit, amíg van ami kitöltse (a háj), addig feszes lesz, majd fogyás után kevésbé.

Havonta 4 kiló az elég gyors fogyás, de szerintem senki nem gondolja, hogy 7 kilót fogynál minden hónapban. Akkor elég hamar meghalnál, leginkább. Esetleg úgy érted, hogy egy hónapja edzel, és azóta fogytál 4 kilót, amit mások többnek gondolnak?

Mennyiről indultál, és mikor? Miért kérdezel a módszerről, ha ilyen gyorsan fogysz?

2015. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 megadeth18 válasza:
A háj az nem egy sűrű dolog. Tehát még egy nagyobb térfogat zsír leadása sem sok kg. Mindent jól csinálsz, ennyi edzés simán jó. Ami még benne lehet a dologban, hogy nem csak eltűnik a zsír, hanem közben ennyi edzés mellett az izomréteg nő. Tehát lehet, hogy 4kg fogyás az igazából 5kg, csak még keletkezett egy kis izom. A pontos mérés érdekében pedig ne ruhában mérd magad, mert annak változó a súlya.
2015. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irod, hogy 75 kg vagy, ami a magasságodhoz és korodhoz képest sok, de sem magasságot, sem kort nem írsz...
2015. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!