Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csalados ferfiak mi visz ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalados ferfiak mi visz ra benneteket, hogy megcsaljatok a felesegeteket?

Figyelt kérdés
Annyira felhaboritonak tartom,hogy kapcsolatban elnek,gyereket nevelnek, es meg is egy vagy tobb novel tartsak a kapcsolatot.Miert kell ennyire gerinctelennek lenni.Ha nem mukodik a kapcsolat, akkor kulon kell menni.Es a jo mod miatt, vagy egyeb oknal fogva a no szemet huny felette,es mintha semmi sem tortent volna megy az elet tovabb.Az eszem megall.Letezik egyaltalan olyan ferfi, aki nem tesz ilyet a parjaval?
2018. nov. 20. 20:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azert ferfiakrol szol, mert a kornyezetemben a ferfiak a megcsalosak.
2018. nov. 20. 20:39
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Így van a pénz miatt! Eladni a házat, vagyon megosztás, a nő egyedül marad a gyerekekkel nincs aki segítsen a nevelésben. A válás sok macerával jár és mindenki a rövidebbet húzná egy darabig. Nehéz dió!
2018. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Bármekkora legyen is a szerelem egy nővel, bármekkora is legyen vele a harmónia, egy dolgot a büdös életben nem fog tudni megadni: az újdonság bizsergető varázsát. Én nem vagyok családos, sosem csaltam meg a párjaimat, de ez egy nyomós ok lehet sokaknál.
2018. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Minden ferfi megcsalja a parjat, csak ido kerdese. Ok nem idealizaljak a szerelmet, nekik a szex szamit, es hogy a leheto legjobban erezzek magukat az adott pillanatban.
2018. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Noben (a legtobb noben) miert nincs ilyen vagy az ujdonsag bizsergeto erzesre?

Szomoru h itt tart a vilag h minden ferfi kivetel nelkul..


Megertem azokat a noket akik ugy gondoljak h nem mennek ferjhez es nem alapitanak csaladot.

2018. nov. 20. 21:04
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Mert a nők csak érzelmi alapon képesek dönteni, ők is lefekszenek fűvel fával mert egy kis romantikára vágynak.
2018. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Nők is megteszik ha már nem juliaként bán velük a férfi .
2018. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
hogy mi? nem kapjuk meg amire vágyunk,már.az ágyban.és már fejfájások vannak.ha megadják nem csalok.nem bonyolult.
2018. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is az újdonság ami a legtöbb embert rávisz erre.

De már megint ez a sablon itt: szemét férfiak, angyali nők! Kikkel csalnak vajon a nős pasik? A legvalószinübb, hogy férjes nőkkel! Tehát az arányok kb. egyformák.

2018. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem ujkeletu dolog, regen is ez volt, csak persze ilyesmivel senki nem dicsekszik, illetve ma mar -hala a modern technikanak- nehezebb titkolni barmit is.
2018. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!