Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miből gondolta ez a pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolta ez a pasi hogy majd én pátyolgatom a lelkét?

Figyelt kérdés
Soha olyat nem mondtam neki hogy hagyja ott a családját,vagy vele akarok lenni,vagy bármi más a szexen kívül,sőt még mondtam is neki,hogy ilyen palival biztos nem lennék ezek után.Történt valami összeveszés náluk otthon,és azt mondja nekem,hogy most ne sürgessem,meg el kell költöznie otthonról,stb.Teljesen kiakadtam.Ő azt hiszi,hogy teljes tárt karokkal fogadnám,és vele akarok élni.Hát nagyon nem.Nem hiányzik senki sem a nyakamra.Soha nem mondtam egy szóval sem hogy vele szeretnék élni.Na mindegy,lényeg a lényeg,ő beképzelte magának hogy én őt mennyire szeretném,és most játssza a hattyúk halálát.Írtam neki hogy jobban jársz vazze ha a házasságodat rendbe rakod,aztán talán ép elméjűvé válsz.Tuti nem leszek ingyen pszichomókus.Miből gondolják az ilyenek hogy itt vannak egyáltalán érzelmek a nő részéről ?
2018. nov. 21. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
No comment
2018. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%

Miből vegyem, hogy ez a görény házas pasikácska nem mozgatja meg a fantáziádat, ha kérdést írsz ki róla. Te sem vagy kevésbé undorítóbb, mint a tag, aki veled csalná meg a feleségét, te meg úgy néz ki, asszisztálsz hozzá, csak egy kicsit a nőies mivoltodat kell egy kicsit legyezgetni.

Ti nők mind undorítóak vagytok.

2018. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nök akik szeretők, ritkàn értik mit jelent szeretönek lenni. Egy idö utàn van a hagyd el a feleseged nyivàkolàs az esetek 98%àban, te a 2%ba tartozol, de ő ezt nem tudja.
2018. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Ekkora trollt. Te biztos egy agyhalott pasi vagy, mert egy épeszű nő nem ír ilyet.
2018. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Miből gondolod, hogy mi belelátunk a fejébe?


Közöld vele határozottabban, hogy nem akarsz tőle semmit!

2018. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
67% os egyre több nő ilyen sajnos..
2018. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Történt valami összeveszés náluk otthon,és azt mondja nekem,hogy most ne sürgessem,meg el kell költöznie otthonról"

Ebből nekem nem az jön le, hogy hozzád akarna költözni és pátyolgatnod kéne a lelkét, hanem hogy hagyd békén.

2018. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja,talán érteni kellene a pasiknak is,mi az hogy házasság,mi az hogy szerető,tudni kellene mik a fogalmak.Ha valakinél ez elmosódik,az ő baja,vagy nem? Nem kell hazugságban élni,aztán nincsenek gondok.
2018. nov. 21. 23:13
 9/14 A kérdező kommentje:
Hozzám nem fog költözni,az tuti.
2018. nov. 21. 23:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Be van pánikolva vagy nincshovamennie. Mondjuk ha csak lakótárs lenne akk az úgy más lenne de így én sem tudnám elviselni. Ne válaszolj neki tilsd le stb.
2018. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!