Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tevő legyek ha megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek ha megcsaltam a barátom még nyáron a Balatonon és most felhivott a pasi?

Figyelt kérdés

Találkozni szeretne mert itt van Budapesten, mi tevő legyek? Mondtam neki akkor hogy ami köztünk történt azt a Balatonon hagyjuk és kettőnk között kell hogy maradjon.De itt van Pesten és konkrétan felhivott. Odáig voltam érte annyira jó pasi de közben tudom hogy van felesége nekem meg ugye itt a barátom akivel 8 éve élünk együtt.

27N


2018. nov. 3. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Kotel, gyogyszer, vonat.

Napi random szavak blogunkat lattak.

2018. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Első fára...
2018. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Egy ismétlés még belefér.
2018. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Jöjjetek össze. Mekkora buli lenne! Azon aggódna mindkét fél, hogy mikor csalja .eg a másik. :D
2018. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Süssééé túrós lepényt.


Egyébként kérdezd meg a barátodat.Ő megadja neked a pontos választ.

2018. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha neked belefér hogy egy jót k.félj,és szeretnéd is,akkor hajrá,,ha bánt a lelkiismeret akkor hagyd.
2018. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Az apád fa..szállítóját.
2018. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Alkalmanként jó szex mással, igazán fel tudja dobni a kapcsolatot is, úgy hogy hajrá, mindent bele.
2018. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
8-as, ez kétségtelen.Egy jó kis trichomonas, chlamydia, HPV, vagy sima gombás fertőzés hazavitele, ami plusz pár ezerrel megdobja a havi számlát a gyógyulás érdekében, tényleg feltudja dobni a kapcsolatot.A gumi nem véd teljes mértékben, de sokan nem is használnak, mert eszükbe se jut.
2018. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Micsoda hányadék emberek vannak és a normális válaszolókat is lepontozta valaki, besz.rás komolyan.


Mi tévő légy? Volna pár tippem, de inkább nem írom le, bár így is leírták páran. De kezdetnek mondd el a pasidnak, hogy megcsaltad és mit szól hozzá?! Na meg, hogy itt van Pesten a nyári kalandod! :) Izgi lesz...

2018. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!