Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha titokban nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha titokban nőkkel beszélgettek írásban vagy szóban, tesztek szerelmi vallomást, lelki dolgokban megnyiltok oda-vissza, azt miért teszitek, ha közben párkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 08:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10


Sokan csinálják ezt, így aztán nem a kérdés értelmetlen, hanem ezeknek a pasiknak ez a tettük.

2018. dec. 4. 12:16
 12/17 LazyJones ***** válasza:
40%
Mivel értettek már félre, gondoltam, leírom a tapasztalataimat, hátha nálad is csak félreértés volt. De ha csak dühöngeni és utálkozni akarsz, hajrá, bocs a zavarásért.
2018. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
De értelmetlen a kérdés, mert változást nem érsz el vele, csak idegeskedsz egy sort. Egyáltalán miért foglalkozol ilyen férfiakkal? Az energiát, amit erre a kérdésre fordítasz, miért nem fordítod arra, hogy észrevedd azokat, akik nem ilyenek?
2018. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Meg mert lehet két ember szeretni. Nem mindenki monogám. Az élet sem fekete-fehér.

Adott egy férfi: feleség + szerető. Előbbit imádja, mindent megad neki, róla csak a legjobbakat mondja, tényleg a tökéletes nő számára. Szerető: közel sem olyan tökéletes, ezért szereti, amit el is mond neki, minden alkalommal.

2018. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Én vagyok a gáz? Elolvastad, hogy nem rólam szól a leírásom?


Ja, gáz vagyok, hogy én nem csinálok ilyeneket.


Mellesleg kérdező, mit idiótázol?

Minden tökéletes náluk, egyszerűen hajtja a csávót a vére, hogy mindig újdonság legyen.

Buta vagy kérdező.

2018. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


"Van, egy közel tökéletes kapcsolatban lévő, mindenben maximálisan elégedett férfi. Akinek hiányzik a változatosság és az újdonság. A szakítás gondolata sem merül fel, sőt a közös életük is számára nagyon jó. De mégis, olykor kikacsingat a kapcsolatból."



Idióta! Ha minden tökéletes, onnan normális emberfia nem kacsingat kifelé."



# 10



Sokan csinálják ezt, így aztán nem a kérdés értelmetlen, hanem ezeknek a pasiknak ez a tettük.



Szóval akkor kérdező nem értelek. Először azt mondod, hogy hülyeséget írok, meg idióta vagyok, mert ha tökéletes minden, akkor ilyet férfi nem csinál.


Majd leírod később, hogy sokan csinálják ezt és értelmetlen amit csinálnak a pasik.


Most akkor mi is van, kérdezem én?

Értelmetlen amit csináltak, elmondtam, hogy az embert hajtja a vére, az újdonság kell neki, de otthon minden megfelelő számára, nem találna jobbat, nem is keres kapcsolatot, csak néha viszonyt. Értelmetlen számodra, meg SZÁMOMRA is, de van ilyen.

2018. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyerekek: a volt pasim itt édeskedett más nőkkel, de lebukott! :D
2018. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!