Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan jöttetek rá, hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek rá, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élőkhöz/akik távkapcsolatban éltek,elsősorban hozzátok irányul a kérdésem!

Hogyan jöttetek rá,hogy a párotok megcsal?


2018. dec. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmit sose fogod megtudni.

A szeretőt talán.

Furcsa viselkedés, feszült volt, zavarta, ha megnézem a telefonját.

2018. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A nő ráírt msn-en, amikor a gépén játszottam. <3

Tudtam, hogy ez a nő vette el a szüzességét, és ő volt az első szerelme. Ezért olvastam el.


Másiknál: ideges feszült volt velem, telefonon írogat hajnalban arra keltem fel, buliba nem akart elhívni, közös társaság volt, nem kanbuli, több hete nem találkoztunk, vagy nem is tudtam róla hogy lesz közös buli a társaság egyik tagjától tudtam meg, mert ő hívott el, barátom nem.

2018. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nálam volt kulfoldon automatikus bejelentkezésen hagyta a skype-ot.


+ az első okostelomon amit postan kaptam berakta a gmailjét es benne is hagyta mikor mar en kezdtem hasznalni :-D


Igazi balek volt :-)

2018. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fura volt hogy sosem hív el magukhoz. Tudtam h tartja a kapcsolatot a volt bnője el. Rà írtam és ő mindent bevallott. Ő tudta h hetközben velem van. Nem volt egyike normális... Örülök h meg szabadultak tőle
2018. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!