Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként hogyan jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a feleségetek/párotok? Mi volt az a pillanat amikor megvilágosodtatok? F

Figyelt kérdés
Konkrétabb és normális választ várok!

2016. dec. 14. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmam nincs, egyszer csak volt egy olyan érzésem, hogy tuti megcsalt 3 héttel ezelőtt mikor elment egy buliba(ahová egyébként ritkán jár).

Igen, valahogy aznap nem jött át, hanem később.

Amúgy akkor ott nem csalt meg, de összemelegedett egy férfival és később találkoztak és akkor le is feküdtek.

Keylogger buktatta le.

2016. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik exemnek feltörtem a közösségi oldalát, és ott bukkantam rá.

Hiba volt, így utólag. Kitudja mikor vallta volna be egyébként.

Ez évekkel ezelőtt volt.

A mostani kapcsolatomban ott tartok, hogy bár gyanakszok, de nem foglalkozok vele mélyebben.

Menjen ha talál jobbat, én nem versengek senkivel.

Ugyanakkor itt is rossz, hogy megingott a bizalom.

25/F

2016. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként úgy vagyok vele, mint a kettes, most is lehet, ha utánanéznék találnék valamit, de leszarom.
2016. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

A születésnapomon elment a csajom egy házibuliba.

Másnap délelőtt, munka közben kaptam egy emailt, valami ismeretlen krikszkraksz címről, amiben az illető leírta, hogy az asszonyt meglékelték a buliban.

Nyilván valami "jóakarója" volt a csajomnak, aki ott volt a buliban.

Belenéztem drága barátnőm fészbukjába, és hát kiderült, hogy tényleg.

Ennyi a történet.

2016. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meg akarja csalni a párját, úgyis megteszi. Akár fél a lebukástól, akár nem.
2016. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy korcs vilag!Elitelem a megcsalast,es ugy vagyok vele ha a parom igydont megcsal hat csaljon leszarom!de legalabb annyi gerinc legyen benne h elmondja es hagyja h en dontsek az eletemrol.mert neki ahhoz semmi joga.En nem attol felek h felrelep a parom hanem h hetek honapok mulva derul ki,vagy epp viszonyt folytat.Soha sem tudnam kiheverni h oly sok ideig atvert es hulyenek nezett!Ezt kene megtanulni az embereknek h mindenki a maga eleterol dont de a masikrol nem!Hazugsagok aran megtartani es hulyiteni valakit az a legmagalazobb.ezek sulyedjenek el szegyenukben sztem!Ferleb.szni van batorsaguk de tiszteleletet adni a masiknak h mit tett ah,az tul nagy keres!
2016. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szívemből szóltál utolsó!

hatalmas respect!

pontosan így gondolom. Ha felrekefélni van bátorság, akkor a szemembe mondani miért nincs?

Bezzeg hülyét csinálni a másikból, hetekig, hónapokig, akár évekig hitegetni stb... az megy, mert gerinc az már régóta nincs senkiben.

egy korábbi válaszoló vagyok.

2016. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Nálam akkor jött a szikra amikor a barátnője kérte ki bulizni! Mert messzebb lakott és arra környékre mentek! Pár napra rá ébrettem fel , hogy mennyire szar alibi. Kutakodtam ezek után és utólag kidrült hogy volt kiszemelt pali akivel találkozni akart.
2016. dec. 14. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vette fel a telefont, és a Viberre se írt vissza. Este 9-kor írt egy jóéjt üzit.

Lent volt a szüleinél, akik elmentek, én meg azt hittem a nővérével bulizik.

Rákerest az Iphonera, akkor derült ki.

2016. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!